ayvalık otel altınel hakkında bilgi

Arzuhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
90
0
42
mrb.biz de 11-15 ağustos arası balayı için herşey dahil ama uygun biyer bakıyoruz.
ben ayvalık altınele tam karar vermiştim ki; baya bi olumsuz yorumla karşılaştm
bu fiyat bu otele çok gidin pansiyonda kalın daha iyi diyenler bile olmş,plajı ve denizi güzel değil denmş,

lütfen biraz aydınlatırmısınız,kafam gerçekten çok karıştı.otel temiz mi plaj,havuz ve denizi güzelmi?

Merhaba Arzuhan,

Öncelikle müşteri memnuniyetini esas almış bir firma olarak şunu söyleyebilirizki, ınsan memnuniyeti oldukça değişken bir konudur.

Hizmet standartları yüksek olan ve bu özelliği resmi kurumlar tarafından onaylanmış olan bir çok tesisten bile zaman zaman giden misafirlerin beklentileri yada psikolojik tatminsizlik durumlarından dolayı şikayet alabiliyoruz.

Ancak size basit bir örnekle açıklamaya çalışırsak, Aynı tesiste tatil yapan bir çift bile tesisten farklı izlenimlerle ayrılabiliyor.

Etap altınel, misafirlerini rahat ettirmek ve iyi bir tatil geçirmelerini sağlamak için elinden gelen hertürlü imkanı sunan bir işletmedir. Giden Bir çok misafirimiz ise güzel anılarla ayrılmıştır.

Tesis temiz ve işletmesi özenlidir, Ancak denizi konusunda aynı değerlendirmeyi yapmak yanlış olur, Ayvalık yaz sezonu Akdenize göre kısa olan bir bölge.

Ancak balayı için Akdeniz düşünürseniz öyle sanıyoruzki seçim yapmanız daha kolay olur.

Saygılar.

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon için

www.turon9.com

ağustos ayında akdenize antalya ya falan gitme hava sıcak deniz sıcak,rutubet valla balayı burnunuzdan gelir. Ben Antalya ya kızım 1 yaşındayken ağustos ayında gitmiştim.tövbe ettim bi daha gidersem diye, kızımın yaşı 18 oldu ve ben sözümü hala tutuyorum.kaydirigubbakcemile3

Etap Altınel in tek olumsuzluğu denizi diye biliyorum eğer arabanız varsa ve otelden ayrılmayı seviyorsanız düşünün derim.

1 ay önce altınelin yakınındaki alder oteldeydik. Tam pansiyondu.yemekleri denizi kumsalı güzeldi.kafa dinledik.3 yıldızlı olmasına rağmen altınelle otelimiz arasındaki farkı çözemedik?? Denizi soğuk ve dalgalıydı.eminim şimdi daha güzeldir, ısınmıştır. Altınel bana göre pahalı. Yıldızsız da olsa altınelin muadili birçok otel var orada. (kişi başı 50 tl tam-yarım pansiyon konaklayabilirsiniz.) birde gideceklere önerim şezlongların ücrete tabi olup olmdığını sorsunlar. Herkese iyi tatiller

3sene önce gitmiştim.Evet denizi yosunluydu ama diğer otellere göre baya büyük bir havuzu var ve yemeklerden,temizlikten,odalardan gayet memnun kalmıştık.He bir de bır dezavantajı da merkeze biraz uzak oluşuydu.Onun dışında memnun kalmıştık biz.

Grand temizel nasıl bir otel acaba.ve fiyatı nedir.birde ind kartı nasıl cıkarabiliyoruz.

Merhaba _DURU_24,

Grand Otel Temizel, ayvalıkta bulunan en iyi tesisimizdir. İşletmesi kaliteli ve titiz olmakla birlikte çalışanları da güleryüzlü ve misafirperverdir.
Gitmek istediğiniz tarih aralığını belirtebilir misiniz? Ona göre size fiyat bilgisi vereceğim.

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Pro (Kart Sahibi) Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

X