Ayvalik, Ören, Akcay, Altinoluk, Assos

aremta

Guru
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
18
0
Merhaba arkadaslar,
en son 2011de bir baslik acmisim konuda ozamanlar ayni konuymus :) Tatil konusu :) umarim yine yardimci olursunuz bana.. augustosun ortasinda tatile cikmayi dusunuyoruz ama nereye onu bilmiyoruz.) şöyle kücük butik bi otel tavsiye edebilirseniz cok sevinirim.. 5 yasinda bi oglum var onun icinde uygun bi yer bakiyorum ama cogu butik oteller cocuk kabul etmiyor..havuzu olmasi sart degil ama hic olmazsa bi oyun parki olsun.bide temiz olsun.. arastiriyorum resimlere bakinca iste burasi diyorum fakat sonra olumsuz yorumlari okuyunca karar veremiyorum...ayvalik, akcay, altinoluk, ören farketmez
Simdiden cok tesekkürler..

Ayvalık sahildeki otellerde çocuklar için etkinlikler var ,park pek gormedım ama cocugunuz ıcın orası cok uygun bıryer.otelin adını suan unuttum ama adalarda değildi.sahildeydi.

eğer fethiye'yi düşünürseniz, Kayaköy'de bizim geniş meyve bahçeli bir yerimiz var. hem yayla havasında, çok sıcak değil, hem de çocuğun oynayıp koşturabileceği geniş düz bir bahçesi var.

eğer fethiye'yi düşünürseniz, Kayaköy'de bizim geniş meyve bahçeli bir yerimiz var. hem yayla havasında, çok sıcak değil, hem de çocuğun oynayıp koşturabileceği geniş düz bir bahçesi var.

Cok Tesekkür ederim ama otararflari hic düsünmemistik.. bandirmada kalacagimiz icin oralara yakin olsun istiyoruz tatil yerimizi..

Cok Tesekkür ederim ama otararflari hic düsünmemistik.. bandirmada kalacagimiz icin oralara yakin olsun istiyoruz tatil yerimizi..

farklı bir seçenek olarak kampları önerebilir miyim size?
cunda adasında ada kamp var.
burhaniye ören'de de altın kamp var.
ören'deki daha kaliteli bir kamp yeridir.
ada kampın da yemekleri güzeldir.

her ikisinde de oda seçenekleri mevcuttur.

şimdiden iyi tatiller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…