Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri ayrintili gogus buyutme masaji

denniss_shady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2011
281
3
.1..Göğsünüzün ucunu avuç içinize getirin, avucunuzu göğsünüze yerleştirin ve 4-5 dakika boyunca avucunuzu. vücudun iç kısmına doğru dairesel hareketler yaparak uygulayınız.

...Bu hareketimizle koltuk altımızda bulunan kasları harekere geçireceğiz. Kolunuzu dik olacak şekilde yukarı kaldırın, koltuk altınıza göğüsünüzün iç kısmına doğru hareket edecek şekilde 6-7 dakika ovalayarak masaj yapınız.

..Krem veya yazğınızdan bir miktar alıp göğsünüze sürün. Her iki göğsü yavaşça hafif baskı uygulayarak birbirine yakınlaştırıp uzaklaştırın. Bu hareketi 2-3 dakika boyunca yapınız.

.....Göğsünüzün alt kısmını sıvazlayarak ısınana kadar masaj uygulayın.

.....Dairesel hareketlerle göğüs çevrenizde ellerinizi kaydırarak yine sıvazlama işlemiyle masaj yapınız.

.....Göğüslerinizden bir tanesini ellerinizin arasına alın, göğsünüzün çevresinde ileri geri hareketler yaparak masaj uygulayın. Aynı hareketi diğer göğsünüze uygulamayı unutmayın.
..
.....Ellerinizi üst üste koyup göğüslerinizin ortasına yerleştirin.bir kaç kez hafifçe baskı uygulayın v ardından göğsünüzün altını ovalayın. Bu işlemi bir kaç kez yapın.

.Omuzlarınıza elleriniz ile baskı yapın, ardından göğüs üzerine ellerinizi kaydırarak tekrar omuzlara gelin ve baskı uygulayın.

.....Omuzunuzun başından, boyun ile göğüs arasında kalan bölgeye sıvazlama işlemi yapın. Ellerinizi üst. üste koyup göğüslerinizin üzerine baskı uygulayarak.na son verin.

... Göğüs masajı yaparken çok nazik olmalısınız, kesinlikle fazla baskı, can acıtı ve sert davranışlarda bulunmayınız. Bu.nı uyguladığınızda bir kaç seans sonucunda göğüslerinizin büyüdüğünü göreceksiniz.

Internette arastirirken buldum kizlar bence cok guzel anlatmis masaji

·.........1 çay kaşığı rezene

·.........1 çay kaşığı dereotu

·.........1 çay kaşığı anason

·.........250 gr. çemen otu

·.........Yarım litre su

·.........1 çay kaşığı fesleğen

·.........1 çay kaşığı limon otu

·.........1 çay kaşığı mercanköşk

·.........1 çay kaşığı meyan kökü tozu

·.........1 çay kaşığı kimyon

Hazırlanışı : Bir küçük tencerenin içerisine tüm bu gerekli malzemeleri atıyoruz ve kısık ateşte kaynatmaya bırakıyoruz. Kaynamaya başlayınca yavaş yavaş karıştırıp, karışımın birbirine girmesini sağlıyoruz. Daha sonrasında ise, ocaktan alıp. çayı soğumaya bırakıyoruz. Soğuyan çayı bir kabın içerisine süzdükten sonra, her gün sabah ve akşam günde 2 kez olmak kaydıyla içiyorsunuz.. Eğer, bu karışım size acı veya içmesi zor geliyorsa, karışımın içerisine biraz bal koyabilir ve bu şekilde tatlandırarak göğüs büyütme çayını içebilirsiniz..

Yine ayni sitede buldum bu cayi. Denemeye baslicam yarin eksik malzemelerimi alip. Sanirim gogus buyutme kitabinda yazan seyler bunlar. Sizinle de paylasiyim istedim.

·.........Yarım litre su

Hazırlanışı : Bir küçük tencerenin içerisine tüm bu gerekli malzemeleri atıyoruz ve kısık ateşte kaynatmaya bırakıyoruz. Kaynamaya başlayınca yavaş yavaş karıştırıp, karışımın birbirine girmesini sağlıyoruz. Daha sonrasında ise, ocaktan alıp. çayı soğumaya bırakıyoruz. Soğuyan çayı bir kabın içerisine süzdükten sonra, her gün sabah ve akşam günde 2 kez olmak kaydıyla içiyorsunuz.. Eğer, bu karışım size acı veya içmesi zor geliyorsa, karışımın içerisine biraz bal koyabilir ve bu şekilde tatlandırarak göğüs büyütme çayını içebilirsiniz..

Yine ayni sitede buldum bu cayi. Denemeye baslicam yarin eksik malzemelerimi alip. Sanirim gogus buyutme kitabinda yazan seyler bunlar. Sizinle de paylasiyim istedim.

merhaba arkdsa eklermısn göğs sorunu bende de var

·.........Yarım litre su

Merhaba uygulamaya basladinmi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X