Ayrılık

Masuk24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2017
9
2
31
Herkese merhaba burayı uzun zamandır takip ediyordum ama yeni üye oldum. Başlıktanda anlayacağınız üzere biten bi ilişkim oldu 2 buçuk 3 ay olucak. O kadar çok şey yaşamıştık ki beraber ilklerimin olduğu çoğu şeyi onunla yaşadım sevgiliyken çok gösteremedim sürekli terl ettim neden bende bilmiyorum sonunda kötü sözler yine ayrılıp barışmalar.ben hala atlatamadım beni artık sevmiyor hatta nefret ediyor görmeye tahamülü bile yok.ben hala geceleri ağlıyorum onu o kadar seviyomuşum ki kaybedince daha çok seviceksin demişti bana gerçekten de öyle daha çok seviyorum kıskanıyorım bir sürü şey.bi kaç gün önce symbol cafe de efe isimli birine fal baktırdım adam ısrar ede ede sana dönücek dedi 2 3 ay sonra inanmıyorum ama o kadar çok inanmak istiyorum her şey daha kötü oluyor tüm anılar resmen hafızamda o herelde çoktan unutmuştur sevmediği biriyim hele aklına bile gelmem.bilmiyorum bu tarz şeyler yaşayan var mı. Aşk acısı çok kötü bişey ;(

Değmez düşünme vs demek çok gereksiz şu süreçte çünkü ne desek boş. İnan zamandan başka çare yok bu işe. Hayatına başkasını almaya çalış O yokken de sen vardın öyle düşün. Çünkü biz kadınlar aşık olduğumuzda takıntılı yaşıyoruz bu işi malesef. Hele bir de ayrılmışsak tamam hayat bitiveriyorYaptığın şeyden keyif alamıyorsun, içtiğin su bile zehir gibi bazen. Herşey anlamsızlaşıyor. Hele bir de geceleri başını yastığa koyduğun andan itibaren de boğulmaya başlıyorsun biten ilişkinle ilgili veya o insanla ilgili yaşadıklarınla ilgili. Bence geceleri özellikle dua et. Olumlu şeyler düşünerek ferahlık dile bol bol. Ben öyle öyle atlatabilmiştim ki ben de çok aşık olan dibine kadar yaşayan biriyim. Biz niye böyle takıntılı yaşıyoruz ki ilişkilerimizi

Aynen çok takıntılıyız düşünmek istemiyorum artık sosyal hayatımı o kadar etkiledi ne ileri ne geri gidiyorum.(((

Şunu anlayamıyorum, madem bu kadar seviyosun her gece ağlayıp uğrunda üzülecek kadar madem , ilişki içerisindeyken neden sürekli terk ettim kötü geçindim vs.diyosun.. ya da zamanında böyle davrandığın bir insan için neden şimdi başını taşlara vuruyorsun ? bence seninki sadece hırs. onun seni istememesi senin bu hırsını kamçılıyor, seviyorum sanıyosun. verebileceğim en güzel tavsiye, boşuna fallardan falcılardan medet umma, ilerde olası yaşayacagın ilişkide aynı hataları yapma.

1 yıla çok az kalmıştı ama dolu dolu geçmişti beraber olmadan 2 ay önce fılan tamışmıştık. Ben çok hata yaptım sonunda artık soğudu. Falcıda kafamı karıştırdı 2 ay sonra geri döncek fılan dedi ama çok zor çok net söyledi herşeyi

Olaki dönerse aynı hataları yapmazsın, dönmezsede arkasından üzülme giden gitmiş biten bitmiş. başka insanları tanımaya çalış

Başlarda kafamda soru işaretleri vardı çünkü herkes onun hakkında olumsz bir şeyler söylüyorlardı göz ardı da edemedim o zamanlar sonunda da bağlandım zaten herşeye rağmen olsun istedim hayatım da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…