Ayrılık sonrası sosyal medyadan sürekli gönderme yapan erkeğin amacı ne olabilir?

melissaon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
42
-10
21
Ayrılalımız bir hafta oldu ayrılmayı da kendisi istedi ama bana sosyal medyadan hakarete varan öfke dolu bazen sitem dolu şarkılarla karışık göndermeler yapıyor. Sessiz kalıyorum ama yaptıklarına anlam veremiyorum. Sizce amacı ne olabilir?

Ayrılalımız bir hafta oldu ayrılmayı da kendisi istedi ama bana sosyal medyadan hakarete varan öfke dolu bazen sitem dolu şarkılarla karışık göndermeler yapıyor. Sessiz kalıyorum ama yaptıklarına anlam veremiyorum. Sizce amacı ne olabilir?
İnternetten tanıştığın adam mı bu

Ayrıldıktan hemen sonra böyle yapıyorsa uzak durulması gereken biri. Sil gitsin

Manyak, dengesiz.Silmek için ne bekliyorsunuz???
Umudunuz var gibi sürekli takip etmek sadece size zarar verir bilin.......

Manyak, dengesiz.Silmek için ne bekliyorsunuz???
Umudunuz var gibi sürekli takip etmek sadece size zarar verir bilin.......
Sildim aslında ama profilini herkese açık yapmış ben de merak edip saat başı bakıyorum. Okullar da kapalı uğraşacak bir şey de yok bu durumdan nasıl kurtulabilirim sizce 😞

Hayatında hiç görmediğin üstelik bipolar olan bir adamın birinden beklentin ne? Saçmalıktan başka bir şey değil bu takıntı. Bu kişiyi kafaya takmışsın bu normal bi ilişki değil, daha doğrusu ilişki bile değil. Yaşın çok küçük saçma sapan insanların peşine düşme ya

Sen iflah olmaz bi hakaret etmemek için zor duruyorum ne ilişkisinden bahsediyorsun kızım ? Ayrılmayı kendisi istedi diyor hâlâ ha o istese devam edeceksin. Dün bir sürü kadın sana dil döktü hiç mi gram aklına bir şey girmedi.

Devam et ya müge anlı da yeni sezon da izleriz ne olacak

X