Ayrılık kararı aldım.

arkadaşların dediği gibi evli olabilme ihtimalini düşündürdü bana da. sana vakit ayırmıyorsa daha fazla sürdürmenin anlamı yok. iyi yapmışsın. umarım her şey daha iyi olur senin için.

Geneli böyle olsa da sadece lak lak edip aranan da çok.
Bana kalırsa ya evli ya da uzun bir ilişkisi var. Yani bu kadar vakit darlığı Facebook'un ceosu değilse mümkün değil başka türlü.
Vakit ayırmaması ciddi sıkıntı,ama evli olduğundan şüphe bile etmedim.yine de dediğinizi düşüncem olurda ararsa.

İlgisizliğine bir şey diyemem ama diğer kısımları okurken gözlerim pörtledi, Mutlu sen iyi misin Allah aşkına sana ne ailesinin oturduğu evden ?? Sana ne? Sen maliye misin adamın ailesine kadar ölçüp biçmişsin, yerini ve haddini fazlaca aşmışsın bana kalırsa adma şunları okusa zaten yüzüne bir daha bakmazdı. Flört ettiğim biri gelse ailen neden kirada dese net şekilde kaçarım, kaçmayacak insan da tanımıyorum.

Beni yanlış anladınız,benim beklentim zenginlik değil.Ama kendisini iyi anlatıp bu şartlarda yaşaması düşündürdü.
Orta halli de olsa net olmalı.
Boşverin ya aynen devam böyle, böyle hesap kitap yapan kadınlar kıymetli oluyor, 2 güne adam kapınıza yapışır.

Vakit ayırmaması ciddi sıkıntı,ama evli olduğundan şüphe bile etmedim.yine de dediğinizi düşüncem olurda ararsa.
Amaan bırakmışssın iyi olmuş bu ne böyle sanki dünyayı kurtarıyo bu kadar vakitsizlik olmaz. Adam ya evlidir ya uzun ilişkisi vardır yada seninle öylesine beraberdir renk olsun diye. İlişki böyle yaşanmaz ev araba konusuna takılmışlar ama ben takılmadım yani durumum iyi diye caka satan biriyse bende yalan mı acaba diye bi düşünürdüm. Özellikle zenginse arabasız olması bence garip yani erkekler eline para geçtiğinde anında arabasına yatıran varlıklar. Son dakika iptalleri hele fiyasko yani. Kızlar böyle adamları şutlamaktan başka çıkarı yok sana prenses gibi hissettiren eteğinde gezen adamla olacaksın zaten mayaları odunlaşmaya müsait sevgiliykende bi zahmet bu beklentiler olsun yani

İstanbul şartlarında ev ve araba almak kolay değil.

canım benım ilişki yok aranızda sizin ,evli bile olabilir gerçekten kendini oyalama boşuna

Öyle ama evli bir insan da sabah beni uyandırır mısın demez diye düşünüyorum.Yani onların daha çok cinsellik beklentisi var ve biz böyle bir şey yaşamadık.
Aldatan evliler zaten hep karısından ayrı yatıyor. Artı olarak sevgililerini de Mahmut ağbi diye kaydediyorlar.

Ama ben size başka bir şey demeye geldim. Bir olay/bir durum karşısında sürekli engeller çıkıyor ve kapılar kapanıyorsa, o konu bizim ruhsal planımıza uygun olmadığı için oluyordur. Eğer doğruysa her şey, siz çabalamasanız da akar gider, kapılar açılır. Buradan anlayabilirsiniz.

İnan ben sormadım,hep kendi bahsetti.Hatta keşke söylemeseydi dedim.
Ekonomij durumu benimle eşdeğer olsa yeter zaten.Ben ortahalli bir insanım.

Nerden tanismistiniz mutlu . Ben ekonomisindeki celiskinin rahatsız ettiğini düşündüm. Hani takipçisi olmak değil ama çelişkiler acaba neden var diye düşünüyorsun

Sana şöyle söyleyeyim g.t kadar bir şehirde herkesin birbirini hemen hemen tanıdığı bir şehirde arkadaşım bir herifle konuşuyordu en bilinen kafede de buluştular. Sonuç: herif evli çıktı

Ne kadar saçma sapan bir cevap. Adam neymiş ki böyle 1 saat bile ayırıp gidip kız arkadaşını görememiş???? Bir de gold digger olmakla suçluyorsun kızı ahahaha sakin ol ya, devlet başkanıyla takılmıyor kız. Altı üstü haftada bir görüşsün ilgilensin istemiş. Ezik gibi her şeyi alttan mı alsın üç aylık ilişkide aşırı fedakarlıklar mı yapsın ne alaka? 3 aylık adam böyle davranırsa e o zaman 3 ay boyunca ona kattığı kadar değeri göz önünde bulundurup postalamış herifi işte ne güzel. Senelerini harcamamış. Seni bulsun böyle adam da sen pışpışla alttan al gel anlat bize
Çağımızın vebası: erkek kıtlığı varmış gibi, değer görmediği adamlara kene gibi yapışan, sırf o adam olsun diye minimumla yetinip kendi istek ve beklentilerini geri plana atan, mutsuz kızları takdir edip yüceltmek

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…