Ayrildigim nisanlimla yeniden olurmu?

Yagmurum111

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2019
168
28
MerhabA bayanlar

Ben 6 Ay Önce nisani attim ve Sonra pisman oldum .. Oda Cok seviyorum Bende severek ayrildimm... düsünmeden karar verdim ve biraz da baski altinda oldugum icin ..
Simdi o da istiyor Bende bi yandan istiyorum Ama benim ailem kesinlikle karsi :.
Ne yapacagimi bilmiyorum .. Hersey Cok zor .. Ben ümitlendirdim Onu oysa Beni unuttugunu sandim megersem Oda aci cekiyor.. Simdi ikimiz seviyoruz Ama engeller var ne olacak bilmiyorum ..

Ayrildiktan sonra kötü seyler yapti hakkimda kötü konustu sinirden Ama o anlik biseydi herhalde ...
degisecem diyor eskisi gibi olmicam diyor ..

Benim çok yakın bir arkadaşım da nişan atıp evlenenlerden ama çok mutlu bir evlilikleri var hatta oğlu var 18 yaşında..Ancak kimsenin durumu kimseye benzemez ki ...sizde aile sorunsalı da var ..burda en doğru kararı verecek olan sensin...Allah hakkınız
da hayırlısını versin

biz de eşimle nişan atmıştık ama 1 hafta sonra barıştık 6 ay çok uzun sanki ya
eşim çok çabaladı öyle barıştık
ve tek bir gün bile keşke dedirtmedi sağolsun

Önüne bak derim nişanda ayrıldığım adamla barışıp evlendim şuan boşanma aşamasındayım.Herkes aynı olacak değil ama herkes kendi yaşadığından tavsiye verebilir aileyi dinleme taraftayım ben dinlemediğime bin pişmanım.

Bende ne Yapacagimi bilmiyorum cünkü onca kötü seylere ragmen Halen seviyorum :KK43:
Illerde Nasil olur Allah bilir yinede.. ailem kesinlikle karsi cikacak cünkü tehdit etmisti Beni ailemde biliyor Simdi kalkip Nasil diyim Ben yinede istiyorum oysa ayrilan benim

biz de eşimle nişan atmıştık ama 1 hafta sonra barıştık 6 ay çok uzun sanki ya
eşim çok çabaladı öyle barıştık
ve tek bir gün bile keşke dedirtmedi sağolsun
Evet 6 Ay uzun Ama daha bosanmadik resmi nikahimiz vardi .. Oda diyor mahkemeye kadar Yine gizli deniyelim belki olur Sonra ailelere söyleriz .. ailem kesinlikle karsi ne yapacam bilmiyorum onun yaptigida Dogru degildi Tabi

Benim çok yakın bir arkadaşım da nişan atıp evlenenlerden ama çok mutlu bir evlilikleri var hatta oğlu var 18 yaşında..Ancak kimsenin durumu kimseye benzemez ki ...sizde aile sorunsalı da var ..burda en doğru kararı verecek olan sensin...Allah hakkınız
da hayırlısını versin
Iste Insan bilmiyor .. belki bizim icin bir sinavdi degerimizi daha cok anladik ve ayriligi tatdik .. bilmiyorum Cok zor cikamiyorum icinden

Bende bi sinirle nişanı atıp 5 ay sonra barışıp evlenenlerdenim. Şimdi bide 1 aylık hamileyim. Ama şöyle bi bakıyorumda öyle deli gibi sevmeler, aşklar ,meşkler bitmiş. Değmezmiş yani ısrarcı olmaya

Hmm elbet her evlilikde Öyle bosuna cicim aylari demiyorlar ilk basta ... ne yapacam bilmiyorum

Önüne bak derim nişanda ayrıldığım adamla barışıp evlendim şuan boşanma aşamasındayım.Herkes aynı olacak değil ama herkes kendi yaşadığından tavsiye verebilir aileyi dinleme taraftayım ben dinlemediğime bin pişmanım.

Ailemi karsima almam lazim
Bu Sefer .. onlar kesinlikle karsi Bu sefer Beni Hayatta vermezler cünkü o kötülükleri yaptigi icin

Evet 6 Ay uzun Ama daha bosanmadik resmi nikahimiz vardi .. Oda diyor mahkemeye kadar Yine gizli deniyelim belki olur Sonra ailelere söyleriz .. ailem kesinlikle karsi ne yapacam bilmiyorum onun yaptigida Dogru degildi Tabi
huuu aynı biz biz de düğüne 5 ay kala nikah yapmıştık
ama ailem karşı değildi hep sessiz kaldılar etkilememek adına
ama bu kadar ayrı kalsam ve yeniden deneme kararı almak istesem karşılıklı oturup enine boyuna bi konuşurum baktım anlaşabiliyorsam aileme güzelce anlatırım nişanlıma da ailesiyle gelip ailemle konuşmasını ancak o şekilde olacağını söylerdim. Ailem hala daha ailesi gelip konuşmasına rağmen istemiyorsa boşanırdım

yok ya, biz nişan atmadık ama büyü bir kavga badireleri atlattık
evlendik bi oğlumuz var ben seviyorum, o seviyor iyiyiz de
ama şimdi ki aklım olsa boşver ne mücadelesi derdim
o büyü bozuldu mu , sevgi bi yere kadar sonrası hep
ahaaa bana laf soktu, aha bana bunu dedi aha şöyle oldu demeler
falan filan, hayat akışına bırakmakla yaşanıyor

huuu aynı biz biz de düğüne 5 ay kala nikah yapmıştık
ama ailem karşı değildi hep sessiz kaldılar etkilememek adına
ama bu kadar ayrı kalsam ve yeniden deneme kararı almak istesem karşılıklı oturup enine boyuna bi konuşurum baktım anlaşabiliyorsam aileme güzelce anlatırım nişanlıma da ailesiyle gelip ailemle konuşmasını ancak o şekilde olacağını söylerdim. Ailem hala daha ailesi gelip konuşmasına rağmen istemiyorsa boşanırdım

Ailesi gelirse bile Yok dicekler cünkü ona güvenmiyorlar Beni tehdit etti diye ayrilirsam bazi seyleri özel seyleri anlatacak diye ve aileme saygisizligi oldu ...
Hic bilmiyorum aklim almior Kalbim Evet diyor Ama mantigim Yok diyor

yok ya, biz nişan atmadık ama büyü bir kavga badireleri atlattık
evlendik bi oğlumuz var ben seviyorum, o seviyor iyiyiz de
ama şimdi ki aklım olsa boşver ne mücadelesi derdim
o büyü bozuldu mu , sevgi bi yere kadar sonrası hep
ahaaa bana laf soktu, aha bana bunu dedi aha şöyle oldu demeler
falan filan, hayat akışına bırakmakla yaşanıyor
Orasi Öyle Dogru ... bi Zaman Sonra alisiyo Insan Herseye ve katlaniyor.. Ben ne yapacami bilmiyorum .. Evet desem ailemi karsima alirim Yok desem o gidecek

Ailesi gelirse bile Yok dicekler cünkü ona güvenmiyorlar Beni tehdit etti diye ayrilirsam bazi seyleri özel seyleri anlatacak diye ve aileme saygisizligi oldu ...
Hic bilmiyorum aklim almior Kalbim Evet diyor Ama mantigim Yok diyor
aranızda yaşadığınız özel şeyleeri anlatmakal tehtid mi etti yook artık.
olmaz bunu yapan adamla aynı yolda yürümezdim bidaha

aranızda yaşadığınız özel şeyleeri anlatmakal tehtid mi etti yook artık.
olmaz bunu yapan adamla aynı yolda yürümezdim bidaha

Beni kaybetmemek icin .. caresizdi
Ve anlatti hatta Iki kisiye benim tarafdan kendi tarafinada anlatmistir.. yinede istiyor Herseye ragmen .. ne yapacam bilmiyorum

X