Aynısını yaşayıp düzelen var mı gerçekten

Huzurluinsan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2022
190
101
37
Slm arkadaşlar üç normal doğum yaptım. Doğumdan sonra sistosel (idrar torbası sarkması) rektosel (bağırsak sarkması) oldu ve bu durum beni gerçekten çok rahatsız ediyor .Surekli idrara cikiyorum hiç rahatlayamiyorum. Rektosel daha da fena ne yapsam kabızliğım geçmiyor. diskim çok kalın çıkıyor. Kusura bakmayın çok açık oldu ama bunları söylemek zorundayım. Derdime derman bulabilmem için. Afedersiniz diski sabahtan alarm veriyor makatima kadar geliyo orda taş gibi bir türlü çıkmıyor akşam anca çıkıyorum . Sanki bir topun üstünde oturmuş gibi çok rahatsız oluyorum. Diski makata durduğu için sürekli gaz problemim oluyor o yüzden bir yerlerde gidemiyorum. Yarın öbür gün işe nasıl başlıyacam onuda bilmiyorum. Drlarin bazıları ameliyat öneriyor bazıları önermiyor. Rektosel ameliyatı olup bu durumdan kurtulan var mı. Ameliyatı da köklü çözüm olarak görmeyen Dr lar var. Bu forumda rektoselden ameliyat olmuş arkadaşlar var mı ben iyileştim diyebilen veya ameliyatsız bu yöntemle iyi oldum diyen varsa lütfen yazabilir mi gerçekten bu durum psikolojimi bozdu

X