Aynı numara 2 hat neden kullanılır

Yok

yok sizin dediğiniz mantikliydi, konu sahibinin aldatıyor tezi mantıksız oluyordu. Yanlış anlatmış olabilirim kusura bakmayın
Ay pardon sizi konu sahibi sandım da bir an kusura bakmayın. Haklısınız o mantığa uymuyor. Bence adamın tam bir şeyini yakalamadan aldatıyor etiketi yapıştırmak hata. Konu sahibi kanıt toplamalı.

Evet şüphelenmeye bence araç için ikinci hat açılması mümkün. Eş cel mi neydi adı.

Yani ben bu işten hiçbir şey anlamadım aynı operatör aynı numara aldatıyorsa öbür kadın da aynı numarayı arayacak ve ben bunu göreceğim yani çok saçma değil mi

Yani ben bu işten hiçbir şey anlamadım aynı operatör aynı numara aldatıyorsa öbür kadın da aynı numarayı arayacak ve ben bunu göreceğim yani çok saçma değil mi
Ayrıntısını bilmiyorum ama Ikiz sim kart diye bir olay var. Biri fiziki biri e-sim,
uygalamada nasıl oluyor, ikisi farklı hat gibi mi bilemiyorum.
Söz konusunu operatörün bayiisine gidip bu uygulama hakkında bilgi almak istiyorum deyin. Fiziki ve e-sim olunca Aramalar ve mesajlaşmalar ayri mi oluyor, tek numara iki hat olunca iki ayri whatsapp kullanilabiliyor mu?

E-devlet'ten girip baktığımda aynı operatörden 2 tane hat bulunuyor yazıyor ikisinin de numarası birebir aynı yedek sim.e sim gibi bişey olamaz mi
Sistemsel hatadır belki. Aynı numaralı sim kartı olsa niye aldatmak için kullansın ki? Aranınca ikisi de çalar

Aynı numara iki hat aktif olamaz ki ben de çok çıkardım ama görünmüyor siz fark etmemişsiniz belki bir numara değişiktir

Eşinden neden şüpheleniyorsun? Aldatıyor fikri neden uyandı ?
Ömrüm boyunca hep paranoyak biriydim eski sevgilim tarafından defalarca aldatıldım . Şimdi de eşimle 1 haftadır aramız çok bozuk olduğu için aklıma ilk bu fikir uyandı yoksa 5 senedir herhangi bişey yaşamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…