Aylık Kredi Kartı Borcu

Benim bu ay 55.000 gelmiş. İçinde bazı ev eşyası taksitleri. Saç kurutma makinesi süpürge masa var. Kurban taksidi var. Oğlanın ıvır zıvırları. Tüm market alışverişleri. 2 hafta sonu şehir dışına gittik otel yok sadece yemekler. Fenalık geliyor bana artık ya.

Bu ay toplam harcadığım para elden ve kredi kartıyla birlikte 16850 17000 tl civarı

Kredi kartı borcum 12145 tl

Kredi kartı borcu içerisinde mtv, benzin ,market harcamaları, kasap ,cep ,doğal gaz ve elektrik faturaları, internet alışveriş taksiti ,tatil gideri vs var

Son düzenleme:
Bizim kullandığımız 3 adet kredi kartı var ve toplam borç bu aya ait 43000 tl çünkü yaz olduğu için tatilimiz de içinde neyse eşim işe de yazlıktan araba ile gitti akaryakıtta pahalı ben de genelde kredi kartı kullanıyorum nakit az da olsa harcarım ama elim nakite pek gitmiyor faturaları ödediğimiz başka bir hesabımız var eşim oraya da maaşını alınca tahmini olarak 7000 tl atıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…