aydında kadın dogum uzm selda demırcana gıden yada hakkında bılgısı olan varmı

sewda22

hoşgeldin meleğiiiimm:)
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2013
528
91
ya hanımlar ayın adnan menderes unıversıtesınde docent selda demırcana gıden var mı kadın dogum uzmanı pcoluyum cocuk sahıbı olmak ıstıyorum bunu onerdıler ama bılgısı olan var mı lutfen yardımcı olun

canım ben 2010 yılında adnan mendereste dış gebelik ameliyatı olmuştum gerçekten çok yoğun bi hastane hele randevu almak tam bi işkence bende senin gibi pko var canım 4,5 yılın sonun da çok şükür ilk tüp bebek denemem de hamile kaldım ama öncesinde sayısız yumurta takipleri tedaviler ve 3 olumsuz aşılamam vardı şimdi ki aklım olsa hiç uğraşmaz tüp yaptırırdım boşa para ve zamanım gitti
pko çok zaman alan bi tedavi süreci çok sabırlı olman lazım ve işin ehli bi dr bulman lazım canım
ben şimdi medline gebelik takibi için cenk beye gidiyorum hem kendisi infertilite uzmanı çok anlayışlı iyi bi dr canım aklın da bulunsun

Bize de başka hiç bir yöntem denemeden tüp bebek diyorlar ama hemen yanaşma istemiyorum

Bu yorumunuzla kafam karıştı şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…