Tüp Bebek Merkezleri Aydın tüp bebek

Didymatourist

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2017
25
5
34
Merhaba,
Aydın da tüp bebek merkezi açılacaktı.son durumunu bilen var mı? En yakın İzmir var ama hangi kliniğe gitmek daha doğru karar veremiyoruz.aydın da yaşayıp tüp bebek yaptıran varsa tavsiyelerinize çok ihtiyacımız var, bilgilendirir misiniz lütfen

mrb ben aydındayım Ali Rıza Odabaşı'ya gidiyorum cnm işlemlerim İzmir'de irenbede yapılıyo istersen bilgi verebilirim

Evet tatlım esimin sperm sayısı çok az amelıyat oldu ama hiçbir işe yaramadı bizde Ali Rıza beyde muayeneye başladık dondurulmuş transfer olucak insallah bu ay

Ya bizim de hareketlilik yok ege ünite gittik genetik araştırma için sonuçları aldık şimdi ne yapacağımızı bilmiyoruz bi de DNA hasar diye bişey buldum tüp bebekten önce onu yapturın tüp bebeğin tutmaması ihtimali var deniliyor.ne yapacağımı bilmiyorum yani

Biz çok fazla araştırmadık çünkü ne kadar çok araştırırsan o kadar sey çıkıyo ameliyatımız başarısız olunca amelıyattan önce yüzde doksan başarı veren doktor ameliyattan 6 ay sonra tüp benek kartını verdi elimize bizde girdik bi yola

Biz çok fazla araştırmadık çünkü ne kadar çok araştırırsan o kadar sey çıkıyo ameliyatımız başarısız olunca amelıyattan önce yüzde doksan başarı veren doktor ameliyattan 6 ay sonra tüp benek kartını verdi elimize bizde girdik bi yola
Doktorunuzdan memnun musunuz peki ona göre biz de gidelim

Evet ben çok memnunum şükür insallah sonuda öyle olur çok ilgiliydi ilaçlara başladım Çarşamba kontrolüm var herşey yolundaysa haftaya transferi yapmayı düşünüyorlar siz Aydın'da hiç bi doktora gitmediniz mi

Evet ben çok memnunum şükür insallah sonuda öyle olur çok ilgiliydi ilaçlara başladım Çarşamba kontrolüm var herşey yolundaysa haftaya transferi yapmayı düşünüyorlar siz Aydın'da hiç bi doktora gitmediniz mi
Hiç gitmedik canım ya doğum evinde selim pırpanlar a gidiyorum klomen progestan çatlatma iğnesi hepsini kullandım sonra eşine bakalım dedi öyle öğrendik eşimde sorun olduğunu üni de ürologa gitti o da ege üniversitesi genetik araştırmaya yönlendirdi bu kadar kaç aydır kaldık öyle kafamız o kadar karıştı ki ne yapacağımızı bilmiyoruz güvenilir bi doktor arıyoduk artık sizinkine bi gidelim kararsız kaldı daha da karışıyo herşey

Öyle cnm bizde çok zor günler geçirdik Livaya gittik esimin spermi 2 milyon cıktı doktor bi anda çok kötü seyler söyledi hemen ameliyat dediler o gece sabaha kadar doktor araştırdık İzzet hoca üniversitesin hocası ürolog bize çok Ümit verdi baya bi yüksek ameliyat parası ödedik aradan 6 ay geçti kontrole gittik sperm sayısı sadece 10 bin cıktı yıkıldık herşey boşaymıs doktor elimize tüp bebek kartı verdi gidin görüsün diye tabi biz hala olayın sokundaydık 4 ay kadar bekledik yengem bigün bu doktoru söyledi bi gidip görüşelim dedi doktor herşeyi tek tek anlattı neden üzülüyonuz en azından neden cocuk olmadığı belli sperm sayısından tüp bebekte yüzde 50 sansınız var dedi öğünde Bnm şansıma adetimin ilk günüydü hemen tedaviye başladık

Öyle cnm bizde çok zor günler geçirdik Livaya gittik esimin spermi 2 milyon cıktı doktor bi anda çok kötü seyler söyledi hemen ameliyat dediler o gece sabaha kadar doktor araştırdık İzzet hoca üniversitesin hocası ürolog bize çok Ümit verdi baya bi yüksek ameliyat parası ödedik aradan 6 ay geçti kontrole gittik sperm sayısı sadece 10 bin cıktı yıkıldık herşey boşaymıs doktor elimize tüp bebek kartı verdi gidin görüsün diye tabi biz hala olayın sokundaydık 4 ay kadar bekledik yengem bigün bu doktoru söyledi bi gidip görüşelim dedi doktor herşeyi tek tek anlattı neden üzülüyonuz en azından neden cocuk olmadığı belli sperm sayısından tüp bebekte yüzde 50 sansınız var dedi öğünde Bnm şansıma adetimin ilk günüydü hemen tedaviye başladık
Ayy inşallah güzel haberler alırsınız herşey yolunda gider karar verdim bende sizin doktora gideceğim çok teşekkür ederim

İnsallah sizde güz l başlangıçlar yaparsınız bir gidin görüsün en azından ona gitmesenizde başka doktora gidin ama niyetlerden başlamak lazim beklemekle olmuyo malesef cnm

Bende Ali Rıza hocanın hastasıyım.çok memnunum kendisinden.bu ay benimde rahim filmim çekilicek inşallah

Yaa geçmiş olsun sizin de eşinizde miydi problem
Yok benim eşimin tahlillerinde sorun yok,işin garibi benim tahlillerimde de bi problem yok.Genede olmadı,tabii Rabbim nasip etmedi en nihayetinde.Şimdi birde rahim filmi çekilicem,ondan sonra aşılama yapıcak doktor bey.Ama doktorumuz çok iyi ve ilgili,kesinlikle tavsiye ederim.Rabbim isteyen herkesin duasını kabul etsin inşallah

Yok benim eşimin tahlillerinde sorun yok,işin garibi benim tahlillerimde de bi problem yok.Genede olmadı,tabii Rabbim nasip etmedi en nihayetinde.Şimdi birde rahim filmi çekilicem,ondan sonra aşılama yapıcak doktor bey.Ama doktorumuz çok iyi ve ilgili,kesinlikle tavsiye ederim.Rabbim isteyen herkesin duasını kabul etsin inşallah
Amin canım allah sağlıklı hayırlı bir evlat versin inşallah hepimize

X