ayaklarınızda şişme

GNC

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2008
117
2
Kızlar 32.haftam bitmek üzere özellikle sol ayağım inanılmaz şişiyo, sabahları iyi ancak öğleden sonra ayakkabıdan taşıyo ayağım :1no2: çalıştığım içinde o kadar zor bir durumki, yerimden kalkmak istemiyorum. doktorum tamamen normal olduğunu sıcakların, havanın ve ilerleyen gebeliğin sebep olduğunu söyledi. Geceleri hep ayaklarımı yükseğe kaldırıyorum ama yinede ertesi gün hiç bişey değişmiyot. Yüzde ve ellerdede olursa tehlikeli olabilirmiş. Sizdede varmı aynı sorun fisfisfis

canım bendede var aynı sorun oturmaktan bide sıcaklardan oluyo saten bu aylarda şişmesi normal.. benim ilk hamileligimdede olmuştuu...

Bende aynı sorunu yaşıyorum.. Ayaklarımı hep yüksek 1 yere dikip oturuyorum.. İnanmayacaksınız ama buna rağmen 40 numaralı terlik giymeye başladım...Hayırlısıyla gebelikten sonra eski günlerime dönmeyi hayal ediyorum..

Hamileyken bende sürekli şişme oluyordu..Tuzu azaltıp bol su içmen gerek..İşyerindede ayaklarını uzatabiliyorsan faydasını görürsün canım..Bu arada benim hamileliğimin sonuna doğru ellerimde ayaklarımda ve yüzümde şişlikler oldu..Doğumdan sonra ilk birkaç haftada 13 kilo verdim düşün ne kadar ödem olduğunu..Şimdi ödemler gitti kilolar kaldı :)))

canım benimde ellerim ayaklarım şişiyor.şekerim yüksek çıktı.pazartesi tekrar glikoz yüklemesi yapacaklar.perhiz ile şekeri düşüremezsek inüsülüne başlayacağız dedi doktorum.çok korkuyorum.istersen şekerine baktır.

ya belki alakasiz olacak ama sizler ileri donem hamilelerisiniz.bisey soracagim ben 12 haftalik hamileyim ama benim de diz kapaklarim agriyo bazen sizde de olmusmuydu.????

ya belki alakasiz olacak ama sizler ileri donem hamilelerisiniz.bisey soracagim ben 12 haftalik hamileyim ama benim de diz kapaklarim agriyo bazen sizde de olmusmuydu.????

canım bende böyle bir sorun olmamıştı. Ama mutlaka doktoruna sor bence. kalsiyum eksikliği falandır belki. ben hamileliğimin 13.haftasından itibaren kalsiyum kullanmaya başlamıştım.

kalsiyum aliyorum canim vitamin yaninda extra olarak...ama persembe gunu dr a sormayi unuttum keske sorsayim...oturunca yatinca geciyor ama ayakta cok durunca agriyor...

kalsiyum aliyorum canim vitamin yaninda extra olarak...ama persembe gunu dr a sormayi unuttum keske sorsayim...oturunca yatinca geciyor ama ayakta cok durunca agriyor...

Romatizma kaynaklı bir ağrıdır..Yada başka bir neden olabilir..Hamilelikle alakalı değil..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…