ayaklarım yanıyooo uyuyamıyorum

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
merhaba arkadaşlar çoook şükür hamileyim bebeğim çok şükür iyi 25 haftalık gebeyim ve iki haftadır ayaklarım yanıyo uyuyamıyorum yıkayıp yattığımda patlayaca gibi oluyo pazartesi dr a gidicem şeker ölçümü yaptırıcam geceler çok sıkıntılı geçiyo hayırlısıyla şubat bi gelseydi sağlıklı bebeğimi kucağıma alsaydım hepimiz alsaydık zaman geçmiyo:enbuyukkk:a.s.

arasıra bende yanıyorum ayaklarım ellerim falan.ama herzaman degil.bi doktoruna sorsan iyi edersin canım

canım şekerinle ilgisi olabilirmi diye düşünüyorum ama bilemiyorum pazartesi mutlaka sor dr

canım dr bende sordum ama sadece benim ayaklarım yanmıyor,heryerim yanıyor.bianda patlayacmışım gibi oluyor yüzüm alev alev sanki.dr normal dedi.gebelikte bütün hormonları değişiyor kulandığımız vitaminler kan hapları felan bunlar etkilyor olabilirmi acaba dedim.tabi dedi herşeyiniz değişiyor bu dönemde dedi.gebelikten sonra geçicekmiş canım.az kaldı canım allah sağlıkla bebklerimizi kucaklarımıza versin inşallah....

sağolun arkadaşlar cevaplarınız için pazartesi gelmek bilmiyo bebeğimi görmek iyi haberlerini almak için nasıl sabırsızlanıyorum tahmin edersiniz inşallah herşey yolundadır inşallah şekerimde normal çıkar sonucu yazarım burdan bebeğim iyi büyümüş gelişmiş olsun inşallah yüzümüz gülerek geliriz evimize

ay bende pazartesi günü görücem kelebegimi renkli renkli.ama günler gecmiyooo

Kızlar 5 hafta öncesine kadar bendede vardı... Ayaklarımın yanmasından uyuyamıyordum, hergece duş alıp yatmamada eşim hasta olup ilaç kullanmak zorunda kalacağım diye izin vermiyordu... Ama Sonra sonra azaldı... Şimdi çok nadir ayaklarım yanıyor... Ama bu seferde şişmeye başladık... Ellerim arada da ayaklarım şişiyor... Böyle gidersek yusyuvarlak olucam son ay...

Bu arada bende pazartesi kontrole gideceğim... Dediğiniz gibi vakit geçmiyor...

bende hamileyken yanmaktan uyuymazdımm.ayaklarım cayır cayır yanardı yıkar yatardımm..duş alır yatardım banamısın demezdi..kendimce çözüm bulmuştum ama yaz ayıydı tabii...havluyu biz güzel ıslayıp sıkıyordumm..ayaklarıma sarıp yatıyordumm...güzelce uykuya dalıyordumm..uykuya dalınca rahat bir uyku çekiyordum ama fazla uzun sürmüyordu bu seferde mesaneye baskı ve ççiş zamanı:)) hamilelik zor vesselam..ellerim ayaklarımın parmaklarının uyuşmasıda cabası..birini hallederken diğerleri seni uyandırıyordu..ama allahın hikmeti iştee bunlar bizi doğumdan sonra uykusuzluğa alıştırmak içinmiş..bebek doğduğunda vücut hazır olsun diyee..biryerde okumuştum öyle bir düzenki düşününki doğumdan sonraya vücudumuzu alıştırıyor...allah kolaylık versin hepinize..

evet bende doğum sonrası uykusuzluk çok zor gelmeyecek bu gidişle acayip uykum var şuan ama yatağa girince gidiyo hayırlısıyla şubat gelseydi sağlıklı sıhhatli güzel bebeklerimizi kucağımızıa alsaydık o zaman geçerdi hepsi sürekli dönmek de istemiyorum aman bebek rahatsız olmasın diye RABBİM HAYIRLI SAĞLIKLI GÜZEL EVLATLAR NASİP ETSİN çekeriz olsun varsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…