Ayakkabı -tunik -çanta -abiye hersey uygun fiyata

pdrci1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2014
1.101
1.066
3 yaş kız 11 yaş kız 1 yaş erkek bebek kıyafetleri ile takas olur. indirim ve hediyelerimde var :)
s beden ges boy lacivert kışlık kalın penye kumaş elbise 25 lira
zara marka s-m uyumlu kırmızı triko 15 lira
kakao marka s-m uyumlu ges kol siyah gömlek bluz 5 lira
Ürün alanlara hediye, az kullanılmış

Twist marka 40 beden blazer ceket 30 lira

38 beden göğsü pul payet işlemeli boyundan bağlama abiye 30 lira, ciddi alıcılara her zaman indirim vardır

Polaris marka 36-37 uyumlu bot 20 lira

36 numara bilekten bağlamali yazlik ayakkabı 5 lira

L uyumlu pantolonlarin ikisini 5 lira yaptım ölçü isteyiniz. Annem İçin almıştım ikinci el ama dar geldi, öylece duruyor

36 numara gizli platform Süet ayakkabı 10 lira

Siyah beyaz polaris marka orta boy çanta 15 lira

S m l uyumlu gömlekler 5-10 lira

26-27-28-29 uyumlu kotlar 5-10 lira

Yazlık çapraz çanta 15 lira
Çok az kullanılmış ağzına kadar dolu vaseline vücut losyonu 5 lira, 3 ürün alırsaniz hediye

5 liralık ürünler

3 liralık ürünler, ikiden fazla ürün alanlara hediye

L beden tertemiz erkek gömlekleri 7,5 lira (Cobalt, defacto)

S m beden uzun kollu penye tunik

36 numara bi iki kere giydim. Yeni gibi, yeşil tonlarda kıyafetim olmadigindan satılık

S m uyumlu kışlık oduncu gömlek 10 lira

Buradan bir arkadaştan aldım. Dar oldu. 40beden. Lacivert. Fiyatı 2 lira

coton marka vizyon renk ince triko dantel bluzm. S beden. 36-38 bedene uygundur. Fiyatı 10 lira

Siyah bordo ayakkabım. 36 numara. Ayağımı tam sarıyor. Biraz ayakta kalınca sıkıyor. 35,5 için daha uygun. Bi kere giyebildim. Çok temiz. Bir tekinin iç kenarıda minicik bi soyulma var. Alırken mevcuttu zaten. Fotoğrafını çektim onunda. Fiyatı 10 lira.

Eklentiler

• 20150509_235811.jpg
    122,8 KB · Görüntüleme: 971
Son düzenleme:
ceket çok tatlıymış ya yeni aldım aynı renk görseydim bunu alırdım...

Sağlık olsun :) aynı renk oluncada cidden hiç olmuyor cekette, lüzumsuz oluyor ikinciyi almak :)

o bordo siyah ayakkabı benim ayak numaramda olmalıydı hem meslektaşım, hem yaşıtım hem de memleketlim olan sizden bu ayakkabıyı almayı cok isterdim :) montum da bordo siyah hem de :)

o bordo siyah ayakkabı benim ayak numaramda olmalıydı hem meslektaşım, hem yaşıtım hem de memleketlim olan sizden bu ayakkabıyı almayı cok isterdim :) montum da bordo siyah hem de :)
Hadi ya kısmet :) hediye ederdim meslektaşıma :)

bu takım hala satılmadı mı ya? ben cekete bayıldım inan sade onu versen hemen alırım kusuru falan yoksa

Hayır canım satılmadi :) bi sıkıntısı yok istersen göndereyim sana, ölçüleri uyarsa :)

Canim SatabilirseM takım olarak satıp elimden çıksın istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…