ayakkabı sorunu bir bakar mısınız

beyazmelek

Candan öte,candan ziyade
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
8.718
1
ya kızlar benim oğlumun ayağında ayakkabı durduramıyoruz bir türlü neden kaynaklanıyor çözemedim sizde de aynı dertten muzdarip olanlar var mı:uhm:

kaç çeşit ayakkabılar aldım bunun için acaba ayakkabıylamı alakalı diye yok değil hepsinde aynı şey oluyor sadece yeni doğduğunda aldığım ayakkabıları vardı onlar çıkmıyordu ayağından ondan sonra aldıklarımın hepsi çıkıp gidiyor kaç defa yollarda düşürdükte ama ferkettik allahtan.

nasıl ayakkabı kullanmalıyım onu da bilmiyorum hayır evin içinde bile ayakkabı giydirmek istiyorum çünkü yürütece falan biniyor yerler soğuk ayaklarından üşüttü bir sefer oyüzden öyle olmasın diye giydiriyorum yine çıkıp gidiyor, bağcıklı aldım cırt cırtlı aldım yok faydasız yürürken ayakkabının birini bir odadan diğerini başka yerlerden buluyoruz. :çok üzgünüm:

hayır o zaman patik giydireyim bari diyorum işin ilginç yanı patikte çıkıp gidiyor, sanırım çok hareket etmesiyle alakalı çünkü ayaklar sürekli harekert halinde hatta bazen çorap bile çıkacak boyuta geliyor, çıktığı bile oldu şaşırdım kaldım :bbo:

acaba ayak yapısı ile mi alakalı diyorum oğlumun ayak yapısı bozuk mu diyorum ben bakınca bir tuhaflık gözüme çarpmıyor, biraz tombul ama o her çocukta öyledir heralde.:çok üzgünüm:

puff bilemedimki yardım edin kızlar sizde de aynı şey oluyor mu, ya da ayakkabı seçerken neye dikkat etmeliyim, nasıl ayakkabı alayım :uhm:

üzülme beyazmelekcim
benim oğlumunda ayağında ayakkabı durmuyor
ne çeşit çeşit ayakkabılar aldım daha 5.5 aylık ama evde 5-6 tane ayakkabısı var
hala olmuyo hala olmuyo
zorlamıyorum elbette ayağına olacak bir gün

benimki topuklarını birbirne sürtüp mutlaka ayakkabısını çıkartıyo:) ama bize gerek yok evde zaten de bi çorapla duruyo.ama şimdi ayakları minicik ya bunların ön kısmı da kısa o yüzden tabi sürtünmeden çıkıyordur ayakkabı.ne ayakla ne ayakkabıyla alakalı değil bence daha küçükler de ondan oluyo annesi:) ne yapmak lazımmm CADIARZU kalın havlu çorap giydir üstüne ayaklı tulum bencee . valla diğer hepsi çıkar bence ne aptik durur ne çorap:)

bizimkiler evde hep içi yünlü çorapla duruyorlar.. çok fazla dışarı çıkmadığımız için ayakkabı henüz almadık ama altı derili içi yine yünlü örümcek adam çorapları var ayyakkabı şeklinde onları giyiyoruz dışarı giderken.. çorap gibi geçtiği için ayağa çıkmıyor.. ama bu hafta yumuşak rahat spor ayakkabılar gördük ondan alacak babamız..

benım oglum bır yasında ayagından ne edıp cıkarıyorr
yenı yenı yurumeye basladı bende aynı derden muzdadıbımm

sanırım patik ayakabılardan bahsediyosunuz..

çünkü normal ayakkabı spor nike filan zararlı bir yaşına kadar..

kalın patik tarzı ayakkabılar en iyisi.. onlarda çıkmaz zaten kolay kolay..

ben ortopedik bebe ayakkabisi aliyorum ecco diye bi markanin.

ayagimizdan illaki cikiyor ama yumusacik cok rahatca giydiriyorum.

teşekkür ederim kızlar sadece benim başımda değilmiş demekki içim rahatladı biraz

estelcim tabiki bizim giydiğimiz gibi ya da normal çocuk ayakkabısı değil, bebekler için olan özel ayakkabılar evet patik gibi dışarıdan bakıldığında ayakkabı gibi

önümüz yaz ama sandalet tipli bişeyler almak istiyorum

doktor o patiklerin ayaklara zarar verdiğini, giydirilmemesini söyledi bize

sadece dısarı cıkarken gıydırıyorum ayakkabısını
ayakkabı gıbı gorunen ama altı yumusak patık tarzı bısı ıste
evde gıydırmıyorum soguk olursa patık gıydırıyor annem ama sadece corapla duruyor genelde

bende patik tarzı ayakkabı görünümlülerden giydiriyorum.LCW den almıştım.
yada bez ayakkabı şeklindeki patikleren.

ortopedik ayakkabı var kinetiksin ve gezerin ama ağırlar.zaten şimdi yürümüyor çorap niyetine giydiriyorum ben.

yürüdüğünde daha kaliteli ortopediklerden alcam.

19 numara giyiyor,bugün 20 alayım dedimde bulamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…