Ayak terlemesini önleyecek bir yöntem arıyorum

Sonsuzzzz

Guru
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2011
3.934
333

topuklu ayakkabı aldım ama giydikten 10 dk. sonra ayağım ayakkabının içinde kaymaya başlıyor ve ayakkabının ucuna doğru sıkışıyor ayaklarım...
ayak terlememi önleyecek bir yöntem var mı ?? silikon tabanlık işe yarar mı

çözümümü buldum.. işte çözümü :)

bu arada aldığım tabanlığın altı silikonlu üstü ise sanki teri emen bir kumaşla kaplı gibi.

Son düzenleme:
tabanlıga falangerek yok cnm ayakkabıcıdan ayagının kaymaması ııcın bı sılıkon gıbı bısey var onu ıste verır sana ayak kaymaması ıcın satılıyo ole seyler

o silikonlardan bnde aldım ama memnun kalamdım ayaklar terlemeye başlayınca gene kaymaya başlıyor

o silikonlardan bnde aldım ama memnun kalamdım ayaklar terlemeye başlayınca gene kaymaya başlıyor

cnm mecbur artık o da normal dıyorum ben cunku normal ayakkabıda da ayak terleme yapıyo zaten ayagınkaymaması ıcın baska aparart yok bundan baska y ada var ben bılmıyorum :26:

Son düzenleme:
yanlışlıkla bir numara büyük aldığım botlarımda yaşadım ben bu sorunu.
ayakkabı tamircileri var ya, onlardan birine gittim, sorunu anlattım, içine bir parça yapıştırdı,
artık problem yok.

terkur krem al kullan canım düzenli çok ucuz bi krem ve sağ.ocağıda yazıyo zaten hem çok terlemeyi engelliyo hem kokuyu

var xxxxx da özel vantuslu kunasıyla kaydırmaz silikon var hem ayağın terlmesini önlüyor hemde kaymasını

Son düzenleyen: Moderatör:
eğer ayak terlemesinden şikayetiniz varsa ayak pudraları mevcut bundan kullanın ayrıca sabun ve kremlerde var çünkü alıcağınız ayaklık silikon taban geçici çözümler bence ayak terlemesi sorununu geçirdikden sonra her ayakkabıyı dilediğiniz gibi giyiceksiniz zaten

Kızlar bütün önerileriniz için teşekkürler. fakat ben çözümümü buldum reklam olmasın diye şifreli konuşacağım :) hani bi çorap markası var ya, tül çorap falan. tül çorap diyince aklınıza ilk marka :) işte o markanın mağazasına gittim. 2 çeşit silikonlu tabanlık vardı. biri topuğa diğeri ayak ucuna konuluyor. benim ayak uçlarım terlediği için ayak ucu olanını aldım ben. 2,5 lira ya almıştım galiba :) altı yapışkanlı. topuklularıma taktım ve ogünden sonra spor ayakkabı giyer gibi yürüdüm, ne yorulma ne terleme . saatlerce yürüdüm hiç ağrı sızı olmadı. abimin düğününde halay çektim bana mısın demedi öneririm kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…