Ayak bileklerim çok ince.

katikula

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
34.741
12.324
Arkadaşlar, benim çoğu zaman kafamdan attığım sonraa yazın insanlar etek giyince bende tekrar oluşan bir sıkıntım var:
Ben vücudumu bütün haliyle beğeniyorum. (Bazı şeylere takılsam da...)
Yalnız sorunum: Ayak Bileklerim... kafamçokkarıştı
Çok inceler... Üste doğru kalınlaşıyor, dizden itibaren de normal bacaklarım yani güzel kalınlığı, ama ayak bileklerim baş parmağım ile işaret parmağımın arasına tam giriyor hatta 2 mm lik boşluk bile vardır o derece...
Kışın çizme bulamamaktan, yazın etek giyememekten bıktım artık.
Yok mu çözümü acaba???
Spor falan filan razıyım yani... :sm_confused:
:uhm:

çaresi yok ne yazıkki aynı sorun bende de var ya böle kalacağız ya da seda sayan gibi o bölgelere dolgu yaptıracagız.botlarım içinde sallanıp duruyor benimde bileklerim ama kafaya takmamak lazım

Arkadaşlar, benim çoğu zaman kafamdan attığım sonraa yazın insanlar etek giyince bende tekrar oluşan bir sıkıntım var:
Ben vücudumu bütün haliyle beğeniyorum. (Bazı şeylere takılsam da...)
Yalnız sorunum: Ayak Bileklerim... kafamçokkarıştı
Çok inceler... Üste doğru kalınlaşıyor, dizden itibaren de normal bacaklarım yani güzel kalınlığı, ama ayak bileklerim baş parmağım ile işaret parmağımın arasına tam giriyor hatta 2 mm lik boşluk bile vardır o derece...
Kışın çizme bulamamaktan, yazın etek giyememekten bıktım artık.
Yok mu çözümü acaba???
Spor falan filan razıyım yani... :sm_confused:
:uhm:

Saka mi yapiyorsunuz :) Ince bilek makbuldur. Ben bunu baskalari bana soyleyince farketmistim lisede. Tek kisacik bot icinde benim de ayaklarim sallaniyor ama ince, kibar ayakkabilarin icinde cok zarif duruyor ayni reklamlardaki gibi. Sizin de oyledir : )

Asil kalin bilekli olanlarin problemi var : )

Tozluklarim ile oranti saglayabiliyorum kisa bot giyersem. Dar cizmelerin ise hepsi oluyor, hele sizde coook daha guzel duracaktir.

ben de hep bilekli ayakkabılar arıyorum özellikle elbise altında filan kopacak gibi duruyor bileklerim. ama bilekli ayakkabılar da çok çeşitli değil maalesef.

X