Ayak bakımı nasıl olmalı

Pedikür, oje, sürekli ayağın şeklini bozacak ayakkabılar giymemek güzel gösteriyor. Benim ayağım değil kesinlikle tarif ettiğim ayaklar 😄

Pedikür, oje, sürekli ayağın şeklini bozacak ayakkabılar giymemek güzel gösteriyor. Benim ayağım değil kesinlikle tarif ettiğim ayaklar 😄
ben biraz takıntılı biriyim her yerime dikkat ediyorum bu sefer de ayağıma takıldım sanırım ayağım kötü bilemedim bu forumda sormak istedim güzel ayak nasıl olur çirkin ayak nasıl olur

ben biraz takıntılı biriyim her yerime dikkat ediyorum bu sefer de ayağıma takıldım sanırım ayağım kötü bilemedim bu forumda sormak istedim güzel ayak nasıl olur çirkin ayak nasıl olur
Pek değiştiremeyeceğiniz bir şey ya ayak. Sadece mevcut ayağı pedikür, orta tırnak boyuyla daha iyi gösterebilirsiniz. Başparmak kemiği çıkıntılı olduğunda ve taban çökmesi olduğunda sanırım çok estetik görünmez. Bu ikisi bende var 😄

Bakımsız ayak ve el net tiksinme sebebi.
Ben Ayaklarimi haftada 1 ponza taşıyla nasirdan temizliyorum
Ya evde yada stüdyoda pedikür yaptiriyorum ve kalıcı oje kullaniyorum. Her akşam Ayaklarimi kremlerim ve öyle yatarım.
Manikür için aynısı geçerli.

Bakımsız ayak ve el net tiksinme sebebi.
Ben Ayaklarimi haftada 1 ponza taşıyla nasirdan temizliyorum
Ya evde yada stüdyoda pedikür yaptiriyorum ve kalıcı oje kullaniyorum. Her akşam Ayaklarimi kremlerim ve öyle yatarım.
Manikür için aynısı geçerli
ayaklarım çirkin mi sizce peki kırmızı oje süreyim dedim ama hiç gitmedi sanırım :KK43:

Eklentiler

• resim_2024-08-21_164538071.png
    resim_2024-08-21_164538071.png
    488,3 KB · Görüntüleme: 76
ayaklarımın ortalama bir kadına göre fazla erkeksi olduğunu düşünüyorum nasıl desem ki parmaklarım çok kalın gibi bir şey yine de teşekkür ederim
Ben kendi ayaklarımı atsam ayaklarınızla aşk yaşarsınız emin olun gayet güzel ayaklarınız var hiç canınızı sıkmayın

X