ayağımdaki şişmeler

erdemix

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
277
126
arkadaşlar 35 haftalık hamileyim ayaklarım çok şiş 3 haftadır her yolu denedim yükseğe koyma yürüme uzanma tuzlu su fayda etmedi ultrasonda bakıldı damar yetmezliği varmış varis çorabı verdi doktor daha almadım sipariş verdim çok canım msıkıldı bu sıcakta nasıl giycem kalınmı acaba doğuma az kaldı gerçi albümin çıkmadı çok şükür

Canım bu konuyla ilgili topic açılmıştı zaten.
Hepimizde var aynı sorun. Hem ayaklarımızda hem ellerimizde. HEle ben 2 gündür ellerimi kıvıramıyorum çok fci acıyor. Ayaklarım desen parmaklarımı zor kıvırıyorum. Çorapları giymen tabii bu sıcakta hiç hoş değil ama istersen durmadan masaj yap ayaklarına oda iyi gelir. Allah yardımcımız olsun

evet arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum ayaklarım ve ellerim fena halde şişmiş durumdalar,üstelik hala bu halimle çalışıyorum,işe geliyorum neyseki 2 günüm kaldı izine ayrılmama.arıtık bende bol bol dinlenirim arakadaşlar

allah kolaylık versin arkadaşlar.Bende yaşadım onları.1 ay kadar fil gibi ayakla dolaşmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum.Geçecek ama hepsi.Biraz sabır

aynı sorunu ben de yaşıyorum kızlar....ellerim ayaklarım kocaman oldular...hatta sabahları yüzüm bile kocaman...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…