Ayağıma deniz kestanesi battı:((

Bademli_Magnum

Güzel haberler geliyor🥳
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2010
3.595
3.270
merhaba arkadaşlar. 3 gün önce ayağıma deniz kestanesi battı. şuan topuğumda 8-9 tane iğne var:KK43: acile gittim, doktor çıkaramadı. zeytinyağı sür çıkar diyo herkes ama bi faydasını göremedim. 3 gündür topallayarak yürüyorum, üstüne basamıyorum acıyor. ne yapmam lazım yardımınızı rica ediyorum:KK43:(

geçmiş olsun 1 ay önce başımıza geldi 4 tane diken iğne ve cımbız sağolsun ama çok zor ve can yakar ayrıca onun dikeni yumuşaktır etrafından geniş geniş oyarak çıkarmak lazım hemen kopar
bize de herkes zeytinyağını önermişti ama 4-5 gün sürüyomuş çıkması yine de
sonuçta o kadar gün acı çekeceğinize biraz dişinizi sıkın iğneyle derinizi yavaş yavaş kaldırıp dikenin etrafı açılınca cımbızla yavaşça çekin

geçmiş olsun 1 ay önce başımıza geldi 4 tane diken iğne ve cımbız sağolsun ama çok zor ve can yakar ayrıca onun dikeni yumuşaktır etrafından geniş geniş oyarak çıkarmak lazım hemen kopar
bize de herkes zeytinyağını önermişti ama 4-5 gün sürüyomuş çıkması yine de
sonuçta o kadar gün acı çekeceğinize biraz dişinizi sıkın iğneyle derinizi yavaş yavaş kaldırıp dikenin etrafı açılınca cımbızla yavaşça çekin

saolun.. deniyorum şuan, bi elimde cımbız bi elimde iğne :) bakalım cıkarabilcekmiyim...

X