Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ay takvimi ile göğüs masaj günleri masaj yapanlar muhakkak okuyun !

cosmobird

tomorrow will be another day
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2012
788
41
kızlar akrepcik arkadaşımızın dolunay epilasyonu sayfasında birlikte topladığı bakım bilgileri içine;
aydan gelen pozitif enerji ile daha çok büyümesi mümkün olan masaj günleri ekleyecek detaylı bilgi:
http://www.kadinlarkulubu.com/istenmeyen-tuyler/592422-dolunay-epilasyonu.html
bu sayfadan takip ediyoruz benimle birlikte kimler var bakalım ? Umudumuzu yitirmek yok! hergün düzenli masaj yapanlar
bu tarihlerden çok faydalanıcaz bence hadi bakalımm :21:

ben epilasyon tarihlerini takip etttiğim için bu günleri de takip ediyorum zaten ama son 1 aydır yeniden büyütme macerama başladığım için daha önce yapmamıştım. ben varım artık:)

göğüs bakımı yönünden son 2-3 ay boyunca büyütmede oldukça olumlu dönemler içerisindeyiz. 2-3 ay sonra epey bi bu günlere uzak duracağız. bu günleri iyi değerlendirin kızlar :KK34: aynı zamanda bilmiyorum göğüs küçültme masajları falan yapan varsa, onlar içinde epey bir süre göğüs küçültme günleri başlayacak . Onlarda kaçırmasın derim.

mayıs ayının 2. haftasından sonra göğüs büyütme günleri başlayacak. ayrıntılı tarihleri arkadaşımızın verdiği linkten takip edebilirsiniz. :KK54:

Konuyu güncel tutmak için buraya da açıkça yazalım verilen tarihleri..

"Mayıs Ayı Göğüs Büyütme Tarihleri :

16 Mayıs 02.37'den 18 Mayıs 12.32'ye kadar yapacağınız bakımlar ve masajlar göğüslerinizi büyütmede olumlu etkiler yapacaktır."

Son düzenleme:
Konuyu güncel tutmak için buraya da açıkça yazalım verilen tarihleri..

"Mayıs Ayı Göğüs Büyütme Tarihleri :

16 Mayıs 02.37'den 18 Mayıs 12.32'ye kadar yapacağınız bakımlar ve masajlar göğüslerinizi büyütmede olumlu etkiler yapacaktır."

mantıklı aslında :44: zaten 1-2 ay sonra büyütme günleri bitecek ve ay küçültmeye başlayacak artık. bu son 1-2 ayı iyi değerlendirin :KK34:

X