Makyaj Ürünleri Avrupa'da yaayan arkadalar!!! Alverde rnlerini kullanan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

budapest

♥ღ°•.♥.•°ღ♥
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2009
1.247
11
Selam kızlar,
ben geçende dm mağazasında alverde diye bi marka gördüm. Doğal ürünler satıyor, nemlendiriciden makyaj malzemesine, maskeye kadar biçok ürün var. Ben normalde bodyshop kullanıyorum, sivilce problemim de var. bu ürünler bana bodyshop'u hatırlattı, tabi bu bodyshop ürünlerinden çook daha ucuzlar. Allık almak istiyorum, acaba kullanan var mı diye bi araştırma yapmak istedim. olumlu cevap alırsam diğer ürünlerinden de alıcam, ruj, far, mascara...
cevaplarınızı bekliyorum...kaydirigubbakcemile2

Bende gördüm gecenlerde dm yeni gelmis galiba
dogal ürün diyor ama ucuz oldugu icin almadim canim
vichy aldim fondeten ve concealer süper cok memnun kaldim
onlarda sivilceli ciltler icin

ya internette biraz araştırdım ama firma almanya kökenli olduğundan ve benim de almancam olmadığından pek bişey bulamadım. pahalı ürünlere para vermek istemiyorum, zaten body shop kullanıodum, memnunum, olmadı ona dönerim gene. Bu dm diye bi mağazanın kendi ürünü sanırsam, dışardan bakınca güzel gözüküyor ama... neyse biraz daha araştırma yapalım. olmadı kobay ben olurum:icecream:

kimseden ses çıkmayınca ben de dayanamadım aldım. dokusu çok güzel, hafif de bi kokusu var, pembe gül rengi, çok şirin. daha kullanmadım, bakalım memnun kalırsam biçok şey var aklımda alacağım, rımel, likit, far,pudra vs. vs.....:)

merhaba canım. Annem banada alverdenin gözkremini getirmiş. Testlerde en iyi derecesini almış. Kullanıyorum. Çok güzel bence. Sürünce etkisini gösteriyor. Daha dinç ve sağlıklı gözçevresi. Hem öyle büyük süpermarketlerde kötü bir şey satılacağına inanmıyorum.

canım ben ilk olarak allığını aldım, bayıldım tek kelimeyle. daha önceden de body shop kullanıyodum ama inan eksiği yok fazlası var bunun. başta ucuz diye şüphelenio insan ama gerçekten muhteşemmiş. allıktan memnun kalınca çift taraflı mascara aldım. ben hayatımda bu kadar güzelini kullanmamıştım, ne birikme, ne topaklanma. bi de resmen hani erik ağacı çiçek açtığında nasıl kokar, aynen öyle kokuyolar. en son şampuan ve saç kremini aldım, inanabiliyor musun içinde silikon ve sentetik koruyucular olmayan şampuan ve saç kremi yapmışlar. müthiş, saçlarım inanılmaz hafif, saç derim o kadar rahat ki. ve siikonsuz diğer bitkisel şampuanlar gibi kurutmuyor saçları, saç kremine gelince hiç saça bu kadar hızlı işleyen bi saç kremi kullanmamıştım. bayıldım yaa, asla vazgeçmem artık!
diğer ürünlerini de alcam inş.

bende gecenlerde bu markandan ruj ve tek kullanimlik nemlendirici maskesinden aldim,ikisindende memnun kaldim,ama tam olarak natur ürünler olduguna inanmiyorum.

budapest kullandigin maskaranin tam adini yazabilirmisin? bende maskarasini denemek istiyorum.

adı mascara schwung&volumen, çift taraflı bu maskara. öyle iddialı değil pek, yani kıvırma, uzatma filan gibi özellikleri yok pek, ama yapışma ve topaklanma da yok diğer maskaralardaki gibi.
:) tabi ki içinde kimyasal bulunan şeylerin tamamen naturel olduğunu söyleyemeyiz. ama diğer kozmetik ürünlerle kıyaslayınca arada ciddi fark var. bu fark diğer ürünlerde belki uzun vadede anlaşılır ama şampuan ve kremde ilk seferde anlaşılıyor.
ben de rujunu denemek istiyorum ama bi sürü rujum var şimdi, belki gloss alırım bi bakiim da...

bende ilk make-up almistim guzeldi ama cok koyuydu bide sürerken topak topak dokuluyodu o yuzden biraktim

Ucuz olmasi o ürünün kötü olmasini gerektirmez bence deneyin alverde nin birkac ürününü kullamirim ve memnunum,belki hosunuza gidecektir. DM in ucuz olan baska ürünleride var P2 mesela inanin onlaron rujlari ojeleri ve farlari kullaniyorum.birde bebek ürünlerinde balea veya bebevita gercekten cok kaliteliler.Almanya'da kontrolsüz zaten cikamaz ürünler ve dm in kendi Markalari genelde yapilan testlerde hep iyi sonuclar almistir.ucuz oldugu halde kalitelidir ben gönül rahatligi ile kullaniyorum tavsiyede ederim.

bende alverde nin bi kac ürününü aldim ama hic hosuma gitmedi yüzüne renk vermiyor ucup gidiyor

ben silikonsuz sampuan arayisindayken sampuanlarini denedim maalesef hic iyi gelmedi saclarima

Merhabalar,

Ben alverde ürünleri yaklaşık 4 yıldır kullaniyorum.
Çok iyi bence.
DMde başka markalar da satiyorlar: Lavera ve Weleda mesela.
Kızım 3 yaşinda ve ona hep doğal ürünleri seçmeye çalışıyorum:
Alverdeden şampuan ve krem. Weledanın diş mahcunu vs
Tavsiye ediyorum.
Merak edenler bu siteyi bakabilirsiniz:
www.natrue.org

Selam
Maria

Ürünler dogal kesinlikle.... Bundan emin olabilirsiniz,
fiyatinin uygun olmasi süpheye düsürmesin.
Bence alverde cok arada bi marka, bazi seyleri iyi, bazi seyleri cok kötü...
Yüz temizleme ürünleri iyi mesela, sac bakim ürünleri berbat...
Makyajda organik olmasindan dolayi diger ürünlerde olan kaliteyi bekleyemezsin.
Ya topaklanir, ya ömrü cabuk tükenir fazla katki maddesi olmadigi icin,
ya kokusu iyi degildir, ya kalici degildir.
Diger ürünlerde bunlari saglamak icin nice madde konuluyor,
dogal ürünlerde yasak oldugu icin bunu saglamak mümkün degil...

Biri likit allığını getirmişti hediye olarak. Ben likit allık tercih edenlerdenim. Esse'nin sadece Avrupa'da satılan likit allığı gibi birşey beklerken büyük hayal kırıklığına uğramıştım. O zamandan beri üzerinde bitkisel yazan her makyaj malzemesini kullanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…