Doğuma Hazırlık Avrupa yakası doğum için hangi hastahaneleri tercih ettiniz ?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

1bal1kaymakannesi

❤️❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
2.599
4.328
26
Doğumama az kaldı annem avrupa yakasinda ben asya dogumdan sonra annem ilgilenecek benimle annemlerde kalmayı düsünüyorum oyuzden yakin olsun hastanede istiyorum avrupa yakasinda hem iyi bir hastahane hem iyi bir doktor önerisi olan varmı ve zorunlu sezeryan fiyatları nedir bilen varmı şimdiden teşekkürler beylik düzü avcılar bağcılar şirinevler ve buralara yakin yerler olursa daha iyi olur

Eğer sezeryan olucak ise esenler Medipol ilgi alaka çok iyi Dr için öneride bulunmicam sezeryan doğumda hepsi çok iyi

Canim Silivri de doğum yapacağım en son 4600 demişlerdi Anadolu hastanesi kolan hastanesi de o civarlarda Beylikdüzü medilife hastanesi var oranın fiyatını öğrenemedim bir turlu

Eğer sezeryan olucak ise esenler Medipol ilgi alaka çok iyi Dr için öneride bulunmicam sezeryan doğumda hepsi çok iyi
Fiyat hakkinda bilginiz varmı acaba ?
Canim Silivri de doğum yapacağım en son 4600 demişlerdi Anadolu hastanesi kolan hastanesi de o civarlarda Beylikdüzü medilife hastanesi var oranın fiyatını öğrenemedim bir turlu
Evet bazı hastaneler telefondanda fiyat bilgisi vermiyor ya sacmalik

Atakent Acıbadem tek kelimeyle muhteşem.Kendimi prensesler gibi hissettim.Harika doğum anılarım var.Hastaneden ziyade 5 yıldızlı otelde gibi hissediceksiniz kendinizi.Bebegin ve sizin doğum sonrası ihtiyaçlarınız bile en ince ayrıntısına kadar dusunuluyo.

bu konu biraz hareketlensin arkadaşlar benim dr um bezmialemde prof. kendisinden memnunum ama hastane eski ve tadilat asamasında bir gun kanamam oldu gitti hastaneden ordan oraya dolastırdılar bizi acilden girdiğimiz halde .. o sebeple hastane mi değiştirmek istiyorum şişli kolon veya türkiye hastanesi vb.. tavsiye edicek olan var mıveya olumsuzluklarını bilenler paylaşırsa çok mutlu olurum kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…