Şampuan ve Saç Kremleri Avonun yal salar iin rn var m

suskun89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
430
39
36
arklar benim saçlarım 2güne kalmaz yağlanıyo.ben avonun hangi ürününü alsam faydasını görürüm.bide bu kuru ve yıpranmış saçlar için saç krremi var mavi kapaklı nemlendirdiğini yazıyo bu benim için uygun değil sanırım.bide ben jöle tarzı bişi istiyorum.durulanmayan kabarmasını endellemek için falan herzman kullanabiliceğim bi ürün.yardımcı olursanız çok sevinirim.tşkler..

slm cnm ben bi avon temsilcisi olrak yaglı saçlar için işe yaryan ürünü yok yani bildigim kadarıyla benim saçlarda 2 güne kalmadan hemen yaglnıyodu hemde kış olmasına ragmen,avona gelince sanırım naturel seride olabilr ama pek işe yaramaz ben bi faydasını görmedim ama diger ürünlerini kullanıyrom. sana tavsiyem bu topikte bulunan turplu su formulünü dene 2gündr saçlarımı yıkamadım ve hala yaglanmadı:dance:

anladım cnm çok saol.ozman ben turplu su yöntemini bi deneyeyim.bakim ne olcak.tekara tşkler.