Bölgesel İncelme Avonun Vücut Sıkılaştırıcılarını Kullanan Var mı???

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

PastelBoya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
1.859
7
35
slm kızlarr
avon care ürünlerinden
extra fırmıng body lotion kullanıp memnun kalan varmıı??
vücut sıkılaştırmak için kullanmak istiyorum özellikle göbeğim için..

ben vichy kullaniyorum suan ama sonra nivea denicem fakat su siralar dedigin ürün degilde nivea my seluliet diye bir baskasini cikartmis super diyorlar

ben vichy kullaniyorum suan ama sonra nivea denicem fakat su siralar dedigin ürün degilde nivea my seluliet diye bir baskasini cikartmis super diyorlar
niveayı bende denemek istiyorum ama niveayada güvenmek istemiyorum ama denicem tabi önce barbara bortu deniymyerimseniben

niveayı bende denemek istiyorum ama niveayada güvenmek istemiyorum ama denicem tabi önce barbara bortu deniymyerimseniben

aa evet canavar arkadasim ondan mukemmel sonuc alanlardan yani birde spor fazla yapmadigi halde yani
ben burda onu bulamadim ancak turkiyeye gittigimde onu alip deneyebilirim
insallah gerek kalmaz su bir ay icinde

okuldan bi arkadaşım bu ürünün siparişini ablası için verdiği zaman çok işe yaradığını söylemişti ama ben kremlerin hiçbirinin faydasına inanmıyorum.

avon care sıkılaştırıcılar hiiiiiiiiiiç bir işe yaramıyo..boşuna heveslenmeyin canlar..

avondan hiç memnun kalmadım ben açıkçası vücut sıkılaştırıcı ise hiç işe yaramadı....
en iisi neutrogena arkadaşlar vücut kremi sabunu temizleyicisi herşeyi çok gğzel
hı bir de roc u öneririm...
ama ben çok darda kalmadıkça kullanmıyorum kozmetik ürünü ebru şallının doğal maskelerini yapıyorum hepinize şiddetle tavsiye ederim:))

ben nivea mij celulit aldim ama suan kulanamiyorum emzikli oldugum icin arkadaslar yurt disinda kalanlar varsa bilgielrini paylassin iyisi olanini nivea mij celulit yanlis hatirlamiyorsam 32 cm incelme yapiyormus bende 3 kutu var sagolun bilginiz icin

Bahsettiğimiz ürünler içinde belki biraz daha pahalı ama sonuç verenleri varsa da geneli bu kremlerin işe yaramıyor birazcık satış politikası anlayacağınız. ben duştan sonra nemlendirici olarak kullanıp bacak popo bölgeme sürcem çok bi beklentim yok yani. hani krem inceltme etkisine sahip olabilir ki?

X