Bölgesel İncelme avonun inceltici kemeri...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

aybar

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
38
0
44
kızlar yaa avon selülit kremiyle birlikte inceltici kemer aldım ama hiç terletmiyo yaaa
hareket halindeyim durmadan ama hiç incelme terleme falan yok...kullanan varmı?

bende aldım, krem sanki selülitlere iyi geldi ama bunu sürünce soyle 1 sa cıkı p kosmalı bnm arakdaslarım oyle hafatada 2 cm incelmişler ben sınavlardan baslayamadm henüz, kemerde takınca sıcacık oluyo belim hafif terletiyo ama iste sporla sadece surup takmakla olmaz

yeni bişey keşfettim ben .kemeri gece yatarken takıyorum yatağımada elektirikli battaniye serdim malum havalar soğuk.sıcacık yatıyorum hemde acayip terletiyo.yatarak incelebilecekmiyim bakalım?bugün ikinci gün dü ama penyemim üzerine sardım o kadar terletmedi tene değip sarınca terletiyo...

yeni bişey keşfettim ben .kemeri gece yatarken takıyorum yatağımada elektirikli battaniye serdim malum havalar soğuk.sıcacık yatıyorum hemde acayip terletiyo.yatarak incelebilecekmiyim bakalım?bugün ikinci gün dü ama penyemim üzerine sardım o kadar terletmedi tene değip sarınca terletiyo...

sera strec sar belie üstüne kemeri tak bide öyle dene

benim arkadasım yaklasık 2 haftadır kullanıyor , gozle gorurlur selülitlerinde düzelme varmıs
su pantalonun yanında cıkan biraz fazlalıklar vardı onlar kayboldu kızda , baccakları en son soyledigi 6 cm inceldigi. SPOR yapıyor he r aksam 45 dk yuruyo yada kosuyo.. 4 arkadasım cok cok memnunlar
(aralarında 2si gobeklerine de lahana yağı sürüyor, etkisi varmıs, bende aldım 2 gündür sürüp sarıyorum)

ben ve bir arkdasımda Avon un ANEW yen i cıkan jelini aldık gobek bantıda veriyo diye. 1 bucuk haftadır spor ve bu selülüt ve sıkılaşma kremini kullanıyorum günde 1 sa 25 dk spor yapıyorum 1bucuk haftadır bacagım 4 cm incelmiş, ben bel kısmıma sürmüyordum onuda yapcam yanlarıda sıkılaştırıyormus. :))

hem extra jel hem anew i kullanan kişiler olarak biz memmnunuz; oneririm ama SPOR , DıYET ile birlikte dikkat etmek sart

lahana yağı,limon cekirdegi yagı,portakal yagı da onerdi bi bayan bunları karıstırıpta sürme i deniyorum kremim yarım oldu alana kadar 15 gün bunlarıda denicem bunlar selülüt kremi içinde olan seylermiş zaten aktardan shiffa home diye bir ürünün var en kaliteli odül almıs ürünmüş kadın onerdi lahana yagı alırken..

kolay gelsin arakdaslar ,

streç film sarmıştım. o da etkili ama uğraştırıyo insanı.kullananların memnun kaldığını duydum. alalım deneyelim bakalım :)

X