Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Avonun en iyi fondoteni

eeesss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.522
9
34
avon kullanıcıları avondan bildiğiniz yüzü en güzel gösteren ve kapatıcılığı en iyi olan fondoten hangisi sizce???CADIARZU

Avon fondeteni güzel değil kullanıyorum bir tanesini kapatıcılığı hiç yok hiç memnun değilim paranı boşa harcama bence
kozmetik mağzalarında aynı fiyata daha güzel ürünler bulabilirsin canım hem deneme imkanında olur

aynen katılıyorum bende avonun calming effects ve ideal shade likit fondotenini kullandım daha doğrusu kullanamadım çünkü kapatıcılıkları çok kötü tavsiye etmiyorum :eek:lmaz:

arkadaşlar ben avondan bir fondöten aldım hayran kaldım yüzümü porselen gibi yaptı tavsiye ederim bütün arkadaşlarım bende görünce soruyorlar ne sürdün diye..sivilce lekesini bile kapatıyor..adı A NEW AGE-TRANSFORMıNG fondöten.yaşlanma karsıtı diye yazıyor katologda.rengi MEDIUM BELGE..deneyin derim ben çok memnunum..

bende yerinde olsam baska bir marka tercih ederdim
fondöten konusunda avona güvenme bence.
ayni fiyata hatta daha uyguna cok daha iyi ürünler bulabilirsin
mesela max factor.
herkes cok memnun...

Ben bi ara köpük fondoteni kullanmıştım güzel kapatıyor ama aynı fiyata daha kaliteli ürünler bulabilirsin. Avonda calısan bi arkadasım avonun ürünlerini sakın yüzüne sürme dedi ondan sonra bıraktım :1shok:

oriflame ın bir fondoteni vardı bildiginiz dergilerindeki kadınlarınki gibi oluyordu. gergin bir görünüm veriyordu. şuan fondoten kullanmıyorum dergisinde aynısını gördügüm zaman yazacagım direk. o zaman bir bakarsınız arkadaşlar

Avonun daha öyle bi kapatıcısı veya pudrası yok cnm malesef faaliyete gecemedi :roflol:

bende ruj şeklinde olan kapatıcısı var,arkadaşım gözaltını kapatmak için kullanıyor ama ben yüzüme de sürüyorum

arkadaşlar yaa benim cildim de çok bozuk olmasa da bozuk sivilce izleri ve kızarıklıklar oluyo buda beni çok rahatsız ediyo.bu nedenle hergün fondöten sürmek zorundayım yoksa kendimi çok kötü hissediyorum..mecburiyetten avonun fondötenini kullanıyorum görev icabı öyle bi yerde oturuyorum ki hiç bişey yok burda kozmetikci hiç yok :2:

Merhabalar 2 yılı geçti avon temsilciliği yapıyorum örnek pata krem magix face perfector ve extra lasting fondeten ısrarla bu ürünleri kullanırım derim byyyyyyyyyyyyEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

X