AVONDAN PARA KAZANMAK İSTEYİP ÜRÜNLERİ İNDİRİMLİ ALMAK İSTEYENLER BURAYAA

buketezgi02

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2014
8
0
28
Merhaba ben avon takım öncüsüyüm 19 yasındayım ve 1 yasında kızım var ben kızımın ihtiyaclarını kendi ihtiyaclarımı avondan kazanıyorum hem para kazanıyorum evime destek oluyorum hemde indirimli ürünlerini alıyorum sizde benim gibi evde oturarak bu işi yapmak isterseniz mesaj atın. haftada 2 saatinizi ayırsanız yeter bu iş için. eger sizde cevrem geniş satarım paramıda kazanırım diyorsanız durmayın bana ulaşın.

hayır katalogda yüzlerce ceşit ürün var. sadece kendin inanmalısın benim kimsem yokdu eşimin ailesinden baska ama basardım.. sen niye basaramayasın ?

oyle dıyorsunda mıllete ıkı saat dıl dokmek gerek bısey satmak ıcın
sadece satacagına inan. cevren varsa işin daha kolay ben 19 yasında bir anneyim eşimin ailesinden baska tanıdıgım yokdu. kendi ailem uzakta ama basardım yüzlerce cesit urun var her urunun alıcısı oluyor komsularım aldı sonra eşimin iş yerıne yolladım katalogu iş arkadasları aldı komsularımın akrabaları aldı ve basardım.. sende basarabilirsin.. hem yapamazsan zaten 3 ay sipariş vermezsen üyeligin siliniyor. herhangi bir ücrette ödemiyosun. niye bu sansı degerlendirmeyesin ??

X