Göz Makyajı avoncular bi bakarmısınız?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
I

IVIRZIVIR_00

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi IVIRZIVIR_00
8'li far vardı o artık yokmu kaldırıldımı bu katalogta yine yokta???

indirim katalogunda vardı bu ay
paleti dosun di mi canım

baktım ama ben mavili olanını istyordum o yok ya bunda turuncu kahve fln var diğerini nerden bulabilirim bilgisi olan varmı?

kızlar avonun yeni katalgunda colortrendin farı var 4lü nasıl acabaa önerirmisiniz.

Ben avon satıyorum. o farlar 6.katalogda 9 lira idi ve birçok kişi aldı benden. Ama eğer çok belirgin renkler istiyorsan bu far uygun değil derim. Bu renkler tamamen yaz renkleri koyu göründüklerine bakma uçuk duruyorlar.Şahsen hepsini inceledim bu dörtlü farların katalogda göründüğü gibi ışıl ışıl da değil.Normal bir parlaklığa sahip. Bu arada yeni çıkan 4 lü farlar var ben kendime bunlardan aldım purple haze ve yeşil tonlarında olanını gerçekten kaliteliler ve 7.katalogda fiyatları 9,45. Bu arada yukarıda 8 li far soran arkadaşım o mavi tonlarındaki 8 li far kalktı. ama belki elinde stok yapan satıcılardan bulabirsin.

slm aranızda avon siparişi alan varmı acaba.çevremde kimse yok

avonda toz farlar vardı ya onlar çok kalıcı oluyo.böle parlatıcı şeklinde kapları var:):)anladınız umarım:KK70: hah onlardan sipariş vercem var mı avon temsilcisiiiiiiiii:KK70::KK70::KK70:

avonda toz farlar vardı ya onlar çok kalıcı oluyo.böle parlatıcı şeklinde kapları var:):)anladınız umarım:KK70: hah onlardan sipariş vercem var mı avon temsilcisiiiiiiiii:KK70::KK70::KK70:

merhabalar,
ben sipariş verebilirim isteyenlere. mesaj yazın ben cevaplarım:KK70:hihoyyythihoyyythihoyyyt

Bende avon yapıyorum..Ve elimde mavili 8li palet mevcut..

merhabalar,
ben sipariş verebilirim isteyenlere. mesaj yazın ben cevaplarım:KK70:hihoyyythihoyyythihoyyyt

Selam forumaa avon satışı yaptığınızı belirtmişsiniz benim siparişim olsa vermeniz mümkün mü ? satış yapıyorsanız ? ıyi günlerkaydirigubbakcemile3

adımın sonuna
windoswlive.com
ekleyerek mail atabilirsiniz:))

Selam forumaa avon satışı yaptığınızı belirtmişsiniz benim siparişim olsa vermeniz mümkün mü ? satış yapıyorsanız ? İyi günlerkaydirigubbakcemile3

adımın sonuna
windoswlive.com
ekleyerek mail atabilirsiniz:))

cnm ben mailimi attım sana ozelden konusalım.. gerci avonla ilgi konusmak satıs amaclı yasak ondan mailimi verdm..

Bende p_rensesle burda tanısıp alanlardanım..
tavsiye ederim hem bilgili hemde daha ucuza verio. arda üstüne hediye verio cok cok alısveriş yapınca tabi :)

cnm ben mailimi attım sana ozelden konusalım.. gerci avonla ilgi konusmak satıs amaclı yasak ondan mailimi verdm..

Mailinizi aldım çok teşekkür ederim göstermiş oldugunuz yakınlıktan ötürü. Ben şuanda Manisa da eşimin işindan ötürü ikametgah ediyorum..

O yüzden disiyengec isimli üyeye mesaj attım.

Eğer mükün olmaz ise artık İzmir hem çayınızı içmeye hem alışverişe gelirim :)

X