Vücut Kremleri Avon vücut maskesi hakkında yardım istiyorum

Vücut kremleri, losyonlar

italim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2009
10.130
7
Selam ben avondan " ölü deniz mineralleri içeren toksinlerden arındırıcı ve sıkılaştırıcı vücut maskesi aldım",daha doğrusu yüz maskesi istemiştim yanlışlıkla vücut maskesi yollamışlar.Bende iade etmedim.Ama ben bu maskeyi nasıl,kaçgünde bir uygulanacağını bilmiyorum aldığım arkadaşımda bilmiyor,nette avon da da kullanım bilgileri yok maalesef.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz lütfen? kullananda varsa sonuçlar hakkında bilgi verebilirmi ?

Birazdan çıkıcam(işteyim)sabah ilk işim buraya bakmak olacak,"yazdı çıktın" diye düşünmeyin lütfen.Teşekkür ederim

ıtalim merhaba,

Ben Avon temsilcisiyim, herhangi bir sorun yada soruda benimle irtibata geçebilirsin...yardımcı olurum...

Ölü Deniz Mineralleri ıçeren Toksinlerden Arındırıcı ve Sıkılaştırıcı Vücut Maskesi

Ürün Açıklaması :

Cildi toksinlerden arındırma ve kirlerden temizleme yeteneğiyle bilinen mineral yönünden zengin Ölü Deniz Çamuru içermektedir.

Kullanımı: Ürünü hafif nemli yada kuru cilde düzgün bir tabaka halinde uygulayınız. 5-10 dakika cildinize bırakın ve ardından tamamen durulayınız. Haftada 1-2 defa kullanılabilir. Yüzünüzde kullanılması önerilmemektedir.

Uyarı: Gözlerle temasından kaçınınız. Yalnızca harici kullanım içindir.

Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

canım bende Avon temsilcisiyim ölü deniz minerelleri hakkında Representative'cime katılıorum ayrıca devam ürünlerini de kullanabilirsin kokusu güzeldir.etkileyici ve rahatlatıcı kokuyor güle güle kullan canım

kızlar avon uzun süre kalıcı ruj koruma bantlı mı yoksa kutuda mı geliyor? bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

ben bu ürünü haftAda 1 kez kollarım,boynum ve dekolteme yapıyorum
çok memnunum
temizliyor cildimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…