Dudak Makyajı Avon Ultra Colour Rich Rose Gold Lipstick Rujlar

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Katre83

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
2.700
165
40
Avon'a birkaç ay önce giren ama testerı olmayan 24K Gold rujların pembe serisini deneyeniniz var mı?
Ben Rose Lustre ve Luxurious Blush renkleri arasında kararsız kaldım ve sürüldüğü zaman nasıl parlak mı, renkler katalogta görünenden koyu mu yoksa daha açık mı geliyor?

luxurious blush yakında elime ulaşıcak fikir veririm.gold rujların 2 tanesini kullandım pink ve gold peach.altın pırıltılar var gece sarı pırıltı oluyor şık duruyo ama sevmeyen olabilir değişik bi şey yapmak istemişler.kesinlikle renkler çok hafif.katalogdaki gibi belirgin değil sürünce tatlı görünüyo özellikle golden peach keşke pırıltılarda olmasa mükemmel olurmuş...

Ayrıca emin olamayanlar için pout çok hafif pembe herkese garanti yakışıyo,provocative plum(pro to go serisi) yine hepinizin günlük kullanabileceği çok hafif vişnemsi çalışanların bayıldığı bi ton bu üçünü herkes beğeniyor..:79:

Anew serisi kaliteli glazed almond yumuşak bi kahve esmerler de rahatlıkla kullanabilir desert rose çok koyu bi gül kurusu esmerlere önermem.carnation koyu bebek pembesi açık tenlilere gider,latte mat bi pembe içine hafif kahve karıştırılmış gibi,never so nude parlak yumuşak bi kahve esmerlerde belli olmaz bile.ıced coffee adına bakmayın gülkurusuna dönük güzel bi pembe.artık tüm tonlar çok yumuşak yapılmış avon ruj konusunda iyi..çoğunu kullanabilirsiniz...

Luxurious blush elime ulaştı iki gün içinde resmini ekliycem.avonun bence en güzel ruju bu:81:.çok romantik kadınsı zarif bi ton...gül pembesine minnacık mor karıştırın işte öyle bi renk..Rose lustre ye gerek yok bence çok belirgin olur.beyaz tenliler ve esmerler rahatlıkla kullanabilirler pastel bi ton..

Ayrıca diğer aldıklarım pink pop çok yumuşak parlak şeffaf açık pembe, mocha madness orta tonda kahve ,sparkling peach pembeye birazcık şeftali karıştırılmış gibi esmerler de kullanabilir yumuşak bi ton.:79:hefsi bu kaddarr!

En üstteki resim 24 K rose gold serisinden Luxurious Blush ancak gerçekte biraz daha pembemsi ışık vurmuş.en alta yine ona yakın bi renk koydum tabi daha ışıltılı net düşünün.

koldaki rujlar soldan sağa en üst golden peach,luxurious blush
2. sıra glazed almond(daha yumuşak görünüyor),desert rose,pink pop (bu kadar parlak değil tatlı bi pembe)
never so nude(kahvemsi),provocative plum,3.sıra pink(24 K golden serisi burdakinden yumuşak)
an alttaki mocha madness ...

dantelin yanındaki tester golden peach...: yardımcı olduysam ne mutlu 79:

Eklentiler

• $IMG_0029-iyi.jpg
    195,7 KB · Görüntüleme: 168
  • $IMG_0011.JPG
    215,6 KB · Görüntüleme: 224
  • $IMG_0029.JPG
    210,6 KB · Görüntüleme: 142
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…