Göz Makyajı (AVON)SPECTRA LAST mı? SUPER SHOCK mu? SUPER FULL mu?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

eeesss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.522
9
34
merhaba arkadaşlar super shocku kullanıyorum güzel ama yeni rimel alıcam ve diğer ikisinide duydum hangisini alsam kararsızım sizce hangisi güzel yardımcı olun cok kararsızım uzun dolgun dolgun göstermesini istiyorum....CADIARZU

super shock kullanıyorum ben memlunum seninde bi şikayetin yoksa değiştirme derim

baska yokmu kullanan kızlar....

kesinlikle shock diyorumm..kullanan herkes inanamıyor kirpiklerine..çok uzun gösteriyor..

shock tan cok memnunun. uzun gosteriyor

Curl de acayp güzel kıvırıyor.

2 rimeli öneririm

cnm gerçi konuyu açalı çok olmuş ama,bi rimel almışsındır ama bitince muhakkak super full al.ben 3 ay önce aldım ,rastgele ucuzluktaydı (8 liraydı) deniyim diye.acayip güzel yaptı kirpiklerimi,hem dolgun hem uzun,şok oldum,avonun ürünlerinden böyle bir performans beklemzdim doğrusu,çünkü ürünlerini pek beğenmem.herkes soruyodu kirpiklerin çok güzel ne diye söyleyince milletde inanamıyodu.bir sürü pahalı rimel kullandım ama bu rimelin performansı adı gibi süper gerçekten.şimdi bitti rimelim.son 2 aydır katologda yok.deliricem ,habire katalog takip ediyorum.en son katologdaki yeni çıkan rimelini sipariş verdim şimdi bide onu deniycem.

Konuyu açalı çok olmuş ama yinede söyliyim bende kaç senedır shock kullanıyorum ve çok memnunum dolgunlaştırıyor ayırıyor falan baya guzel yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…