Avon Solutions Body Bust Sculpt kullananlar

xuxfxuxrxuxkten_teyyare

♥ I'm With You ♥
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
261
0
avon solutions body bust sculpt adlı ürünü kullanan var mı arkadaşlar ve ayrıca kullanıcılardan yorum alabilirmiyim ?
ben bu göğüs şekillendircisini yeni aldım..Mor kapaklı ürün geleck sanıyordum ama bunu yollamışlar..Bİr fark varmı dır acaba ?

iyi derecede fark var derken?yani noldu 10 günde?bende kilo verdim ve göğüslerim yumuşadı bu ürünü duyup sipariş verdim cumaya kadar elimde olucak başlıycam kullanmaya çok merak ediyorum.bu arada düşünen varsa bu katalogda %50 indirimde 10tl.

bende kulanıyorum 1 kutu bitmek üzere ama bir etkisini görmedim spor şart soğuk suyu deniyorum ondan etki gördüm özetle spor + soğuk su masajı+ fındık yağıyla masaj

Kızlar her gece 1 sefer sürüyorum ve kullanmaya başlayalı da 10 gün doldu. toplamında 15-20 kg verdim ve birde bebegim var. Emzirme,kilo verme derken biraz saldılar kendilerini, 10 gün öncesi ile sonrası çok farketmeye başladı.Ben mi abartıyorum acaba dedim aynı şeyi eşimde söylüyor, daha sıkı ve oldugundan da diri durmaya başladılar. Düzenli kullanmanız şart. İlerleyen günlerde yine yazarım.

arkadaşlar ben 12 kilo verdim göğüslerim çok sarkmıştı. bu kremi 1 ay kullandım.sabah akşam masajla birlikte..... göğüslerim artık dipdiri.artık bomba gibiyim tavsiye ediyorum canlarım.:dance:

ben de aldım öyle evde duruyordu denesem mi acaba madem bu kadar iyi diyorsunuz ama benim ailemde meme kanseri çok fazla kızlar korkuyorum bu tarz ürünler kullanmaya. acaba bi etkisi olur mu sizce

ya bende almıştım bir dönem. iki üç kez kullandım bıraktım. evde duruyor öyle. acaba bozulurmu bu ürün tekrar kullanmaya başlasam?

X