Vücut Kremleri Avon senses duş jeli kullananlar fikir verin..:)

Vücut kremleri, losyonlar

asi_melekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2010
81
0
Avonun aralık ayı kataloğunda bir kampanya var..

Winter magic duş jeli alana lagoon enchanted yada moonlight hediye tavsiyelerini bekliyorum kararsz kaldım kokusunu beğendiğiniz var mı hangileri?

Fikirlerinizi bekliyorum kızlarr

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

bende ocak yani kampanya 1 kataloğundan 2 tane mysitique bi tanede tropick olanından sipariş verdm aynı zamanda 2 tane mysitique bi tane tropick roll on sipariş ettm bakalım inş.memnun kalırım avon senses aloha yı çok beğeniodum halamda gördüm kokusuna bayıldım fakat 2 aydır katalogda görmüyorum sanırım kaldırılmış avon naturalsn kepeğe karşı çay ağacı ile nane özlü şampuanndan aldım bu ay 2 tane. bide dudak koruyu sıcak çikolata aromalı avonun ürünlerini çok beğeniorum hepsi kaliteli parfüm olarakda far away denicem bi dahakine.en son wish of love kullndm.

Son düzenleme:

Ben kullanıyorum ve çok memnunum.Ayrıca banyo köpüğü de güzel.Küvetin varsa lavantalıyı dene derim.Çok rahatlatıyor.Hem de fiyatı çok uygun.:)

ben kampanya 1 de ilk kez 2 tane avon senses mystique 1 tane de tropic duş jeli aldım.roll on larıyla beraber,mystique süper kokuyooo bayıldım resmen lifte bile bu derece kalıcı olan bi duş jeli görmedm yani piyasadakiler tam bi fiyaskoymuş bunu anladım :) tropic de güsel ama aşırı ağır bi meyve kokusuna sahip.pembesi cok daha güsel.aslında favorim avon senses aloha ydı ama malesef kaldırıldı ben alamadan.:S halamda görmüştüm bayılmıstım kokusuna.daha snra reflection denemeyi düşünüorum.bakalım o nasıl kokuo

Senses serisinden moonlight pek beğenmedim
Baygın bir koku gibi.

Ama lagoondan çok memnun kaldım ferah bir koku.:)
Tavsiye ederim merk eden varsa

canım bende kırmızı ile morunu yani lilasını almıştım ama lilası berbat en güzeli yavru ağzı ile kırmızı sanırım lilası çok kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…