Vücut Kremleri Avon senses duş jeli kullananlar fikir verin..:)

Vücut kremleri, losyonlar

asi_melekk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2010
81
0
Avonun aralık ayı kataloğunda bir kampanya var..

Winter magic duş jeli alana lagoon enchanted yada moonlight hediye tavsiyelerini bekliyorum kararsz kaldım kokusunu beğendiğiniz var mı hangileri?

Fikirlerinizi bekliyorum kızlarr:kk77:

Uploaded with ImageShack.us

bende ocak yani kampanya 1 kataloğundan 2 tane mysitique bi tanede tropick olanından sipariş verdm aynı zamanda 2 tane mysitique bi tane tropick roll on sipariş ettm bakalım inş.memnun kalırım avon senses aloha yı çok beğeniodum halamda gördüm kokusuna bayıldım fakat 2 aydır katalogda görmüyorum sanırım kaldırılmış :KK43: avon naturalsn kepeğe karşı çay ağacı ile nane özlü şampuanndan aldım bu ay 2 tane.:KK69: bide dudak koruyu sıcak çikolata aromalı avonun ürünlerini çok beğeniorum hepsi kaliteli parfüm olarakda far away denicem bi dahakine.en son wish of love kullndm.:KK69:

Son düzenleme:
Avonun aralık ayı kataloğunda bir kampanya var..

Winter magic duş jeli alana lagoon enchanted yada moonlight hediye tavsiyelerini bekliyorum kararsz kaldım kokusunu beğendiğiniz var mı hangileri?

Fikirlerinizi bekliyorum kızlarr:kk77:

Ben kullanıyorum ve çok memnunum.Ayrıca banyo köpüğü de güzel.Küvetin varsa lavantalıyı dene derim.Çok rahatlatıyor.Hem de fiyatı çok uygun.:):KK66::KK66::KK66::KK66:

ben kampanya 1 de ilk kez 2 tane avon senses mystique 1 tane de tropic duş jeli aldım.roll on larıyla beraber,mystique süper kokuyooo bayıldım resmen lifte bile bu derece kalıcı olan bi duş jeli görmedm yani piyasadakiler tam bi fiyaskoymuş bunu anladım :) tropic de güsel ama aşırı ağır bi meyve kokusuna sahip.pembesi cok daha güsel.aslında favorim avon senses aloha ydı ama malesef kaldırıldı ben alamadan.:S halamda görmüştüm bayılmıstım kokusuna.daha snra reflection denemeyi düşünüorum.bakalım o nasıl kokuo :KK69:

Senses serisinden moonlight pek beğenmedim
Baygın bir koku gibi.

Ama lagoondan çok memnun kaldım ferah bir koku.:)
Tavsiye ederim merk eden varsa

canım bende kırmızı ile morunu yani lilasını almıştım ama lilası berbat en güzeli yavru ağzı ile kırmızı sanırım lilası çok kötü:KK20:

X