AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar fırsat köşesindeki şeyleri almak için o puanlar ne oluyor ya:44:birde puanımı nasıl görebilirim ben?bilmediğim için direkt geçtim

aaa ladycim bugün senin doğum gününmü mutlu yıllar canım.Alllah uuuupuuuzun sağlıklı,mutlu bir ömür versin canımve hep böyle genç ve güzel kalman dileğiyle fıstığım

verdim siparişleri hiç siparişim yoktu sadece secret satarım diye girdim indirim broüşüründen takı seti bayan şapkayı aldım kasketi

lady ben nude olanını girdimsen kağıt gibi demeseydin sheli girecektimama sen öyle deyince komik gelecek ama ben hep kağıt gibi renksiz bir yüzüm ve sapsarısaçlarım olsun istemişimdir2 aya saç rengimi açtıracam ya nude da iyi gider diye düşündüm.bakalım pişman olacakmıyım yine

üffff kızlar ne cabuk tükettiniz bu indirim broşüründeki siyah nokta temizleyicisini yaa

satlerden girdim ben 3tane siyah olandan 1 tane beyaz olandan fazla girdim stok sorunu yasayan olursa gönderebilrim :)

yaaa kızlar 170 tllik siparişim var girmek istiyorum ama hediye verilen zamanlara mı saklasam diyorum karar veremedimmmm:26:

gitti yine 79 liraminşallah geçen ay sipariş verdiğim ama stokta olmayan ürünüde göndermezler daha da yükselir bakiye o zaman:18:

woaw kızlar 21 kişi olmuşuz:)böyle günler olmasa toplanamıcaz yahu

ben indirim broşurunda birşeyler aldım ama uyarı falan çıkmadı acaba bu kesin geliyormu demek oluyor:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…