Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Avon pata krem rengı ıcın yardım

ada67

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2008
1.525
11
selam kızlar avonun bu ururune taktım alıcam bu ay yıne ındırımde ama rengıne karar veremedım bugday tenlıyım shell mı medıum beıgemı alayım kullananlar yardımcı olabılırmı

shell doğal güzel bir renk, buğday tene uygun.. pata kremini kullanıyorum bende.

shell doğal güzel bir renk, buğday tene uygun.. pata kremini kullanıyorum bende.

pata krem dedıgın bu urun degılmı yuvarlak pudra gıbı shell yada medıum beıge arasında kaldım kapatıcılıgı nasıl ..

yenı katalogta yenı bır renk koymuslar creamy natural onu alıcam sanırım...rengı tam bana gore...

ben shell rengi kullanıyorum

ten rengınız nasıl pekı bugday tenlımısınız ben orta koyulukta bugday tenlıyım yenı katalogta renklerı artırmıslar creamy natural olan tonu sıparıs verdım ınsallah koyu olmaz

ten rengim açık canım,beyaz denebilir. bu shell rengi biçok ten rengine uyuyor diye biliyorum.sana seçtiğin renk muhtemelen uyacaktır. acaba bu katalogta riske girip ivory alsam mı,doğal olmayan bi beyazlık mı verir?çevrende hiç kullanan oldu mu ivory canım?

ya sana sanki natural beige daha iyi gider,creamy natural biraz bronz olur gibime geldi şu an kataloğa baktım da.değiştirme şansın varsa natural beige yap bence

ya sana sanki natural beige daha iyi gider,creamy natural biraz bronz olur gibime geldi şu an kataloğa baktım da.değiştirme şansın varsa natural beige yap bence

yaa öylemı dıyorsun koyumu olur... ıvory alma cok acık bır renk o bırazde renk vermesı lazım yuze yoksa kötu oluyor...

valla kararsız kaldım senin adına,ama güneşli günler geldi, bakarsın biraz da yanarsın,istediğin ton çok hoş da durabilir

pata kremım geldı kuru cıldler ıcın ıdeal bır urun kapatıcılıgı orta ama gunluk kullanım ıcın ıdeal...

Ivory çok çok beyaz tenlilere uygun bende beyaz tenliyim ama aşırı değil shell kullanıyorum tam uyumlu

bende natural beıge kullanıyorum yıllardır cok ta memnunum avon un hıcbır urunu nu kullanmam sadece pata kremını kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…