Dudak Makyajı ''AVON'' kalıcı ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
2.390
19
kızlar avonun uzun süre kalıcı rujunu kullanan yada bilgisi olan varmı? gerçekten uzun süre kalıcı etki sağlıyor mu?

canım avon da dolgun görünüm veren ruj var.dolgun görünüm veren diyor ama öyle abartılı dolgun falan durmuyor.o güzel ben kullanıyorum ama ruju uygulamadan önce dudağına hafif fondöten sür.daha kalıcı oluyor ruj.tavsiye ederim yani..:):):)

çok teşekkürler canı onu da merak etmedim değil katalogda görmüştüm incelemiştim baya hatta :))..demek iyi bir ürünmüş kırmızısını deneyebilirim onun..

cnm uzun süre kalıcı ruj gerçekten kalıcı oluo ben temsilciliğini yaparken bi arkadaşa satmıştım ondan kendimde kullandım :jeyyar:
gerçekten çok farkediyo ama avon tercih ettiğim bi marka değil artık sengözlerimebaksanab

Yaklaşık 1 sene önce filan Avonun kalıcı rujunu deniyim dedim, ama hiç memnun kalmadım. Bir kere dudaklarımı çok kuruttu, ve gün boyu kalıcı olduğu filan kocaman bir yalan. En fazla 3-4 saat. Ben tavsiye etmem ama siz bilirsiniz.

avonun çok rujunu kullandım ama tek memnun kaldıgım ruj sparkling blush içinde simleri de var tavsie ederim açık tenli ve rujun tadına önem veren biri olarak :)

cnm uzun süre kalıcı ruj gerçekten kalıcı oluo ben temsilciliğini yaparken bi arkadaşa satmıştım ondan kendimde kullandım :jeyyar:
gerçekten çok farkediyo ama avon tercih ettiğim bi marka değil artık sengözlerimebaksanab
teşekkür ederim kızlartavsiyeleriniz için..geçen arkadaş katolog getirdi alıcaktım ama denemeden alamam dedim..iyiki almamışım..canm peki senin kullandığın hangi markaydı..

Ben yıllardır avonun perfect wear ruj ve farını kullanıyorum ve çok memnunum. Ruju gerçekten kalıcı, sabah okula giderken sürüyordum akşama kadar kadar o ruj dudağımda kalırdı (dudaklarını yalama huyu olmayanlar için tabi!) Hakkını vermek lazım...

486354_200.jpg

bence maz factor un kalıcı rujunu dene normalde ruju hiç kullanamayan biriyimdir ama bu ruj bütün gün kaldı dudağımda harika bişey :)

486354_200.jpg

bence maz factor un kalıcı rujunu dene normalde ruju hiç kullanamayan biriyimdir ama bu ruj bütün gün kaldı dudağımda harika bişey :)

macfactırun kalıcı ruju da mı varmış bilmiyordum ben..hemen denemem lazım kesinlikle..ilk fırsatta denicem ve umarım istediğim pembe tonlarında ruju vardır kalıcı olarak..sağol canım bunu öğrendiğim iyi oldu..Şeniz

X