Güneş Kremleri Avon Güneş Koruyucu Ürünleri

Güneş kremleri, bronzlaşma

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Güneş Kremi SPF50

Beta Karoten İçeren Nemlendirici Güneş Öncesi Losyonu

Çabuk Kuruyan Şeffaf Sprey SPF30

Kızlar bu 3 üründen kullanan varsa tam olarak ne işe yaradıklarını ve ne sonuç aldıklarını yazarlarsa çok sevinirim ona göre sipariş verecemde :KK42:

Son düzenleme:
avonun güneş kremlerinden memnunmusunuz? tatile cıkıcam kendime bronzlaştırıcı yağ arıyorum ama hangisi en iyisi kararsız kaldım yardımcı olun lütfen :)

avonun güneş kremlerinden memnunmusunuz? tatile cıkıcam kendime bronzlaştırıcı yağ arıyorum ama hangisi en iyisi kararsız kaldım yardımcı olun lütfen :)

Canım güneşsiz bronzlaştırıcı ürünler var fakat pek iyi olduğu söylenemez sürdüğünde o an için bi bronzluk sağlıyo 2-3 gün sonra o bronzluk hemen gidiyor. Güneş koruyucu ürünleri iyi avon'un..

Ben aldığımda pek anlamıyodum bilmediğim için 25 faktörlüğünü almışım kullanıyorum bayadır 25 faktör olmasına rağmen güzel:KK34:

Hangisini kullanıyosun canım ismini yazarmısın?

Güneş koyucu ürünlerinde en ideal faktör 30 faktörmüş. 50 faktör cok daha iyi işimi görür diyip almamalıymışız aslında pekte işe yaramamış.

Avon temsilciliği yapan biri olarak söyleyebilirim ki avonunun makyaj ürünleri ve parfümleri dışındaki ürünlerini kullanmıyorum ve kaliteli de bulmuyorum özellikle de cilt ürünleri,nemlendiricleri vs.Sebamed gibi kalite bir ürün varken güneş koruma kremi arayışına bile girmeyin derim ben..Sebamed güneş koruyucu sprey losyon spf30.Yüze ve vücuda kullanılabiliyor

az önce 30 faktör olanından sipariş verdim yanında broznlaştırıcı spreyde 3,90 tl'ye gelicek.
sebamed beyaz kalıntı yapıyor diye almadım bu sene inşallah avonda öyle olmaz.
kullanınca fikrimi yazarım kızlar.

X