avon full shock maskara..

arkadaşıma avondan rimel tavsiye etmesini istediğimden bana bu rimeli tavsiye etmişti ama son katalogta maalesef yok bu rimel dediğine göre güzelmiş

canım bende kesinlikle yavsiye ediyorum harika bir maskara ben daha iyisini görmedim açıkçası, bitince acil lazımdı bir hata edip flormar x5 aldım iğrenç ötesi benim kirpiklerim uzun ve kıvrıktır yani flormarın rimeli nasıl topak topak yaptı aksine daha seyrek bir görüntü verdi kirpiklerime.. flormarın sevmediğim tek şeyi rimelleri oldu bu sayede :umursamaz: Ama biter bitmez hemen süper shock maskarayı alıcam..

canım hiç düşünmeden al derim ...süper benim kipriklerim uzun birde bu sürünce ohhhhh ...upuzun bakıyom etrafa:) birde suyla hemen çıkıyor ...o yanı çok güzel ...bu ayki katoloğda var ama fiyatı 25 sanırım kampanyay girince al derim ...

canım gittigidiyor.com da hem daha ucuz ama ne kadar güvenli bilemem :umursamaz: Kurumuş bir rimel kutusu da elimize geçebilir yani..

coook tesekkr ederm fikirlernz içinn.. bugün denedim de pek olmadı sankii...uzattıkca uzattı kirpiklermi ama kıvırmadı hiç oysa güzel de sürerim..dik dik ve tel tel oldu topaklanma yapmıyor dogru ama ben kadifemsi b görünüm yakalıyodum o bunda mümkn olmyrr :bbo:

Bende çoook memnunum. Ben tek tek olmasını severim kıvrık olması çok önemli değildir o yüzden kıvrıklık konusunda birşey diyemem ama gerçekten hiç topaklanma yapmıyor avon'da sürekli kullandığım tek ürün diyebilirim :)

max factor pahalı diye aldım ama 1/3 fiyata 1/100 performans hiç memnun değilim kıy paraya max factor al bence

2 senedir bu rimeli kullanıyorum çok memnunum
tavsiye ederim herkeste soruyo kirpiklerin takmamı diye :nazar: :nazar:

avondan aldığım tek ürün bu oldu bu güne kadar..geçenlerde almıştım hala kullanıyorum.10 tl ye almıştım kampanyadaydı ve o fiyata göre gayet güzeldiyerimseniben

evet güzel ama uzun zamandır indirime girmio ocakta da yok umarm subatta olur hep arkadaslar soreuyor.. ama ben bu ara curl kullanıyorum shoctan sonra bu da cok güzel

bende bu rimeli kullanıyorum.çok memnunum.herkes bayılıyo valla.adını soruyolar hep zemuszemus tavsiye ederim

k2 de indirimde almayı düşünüyorum. herkes beyenmiş bakalım nasıl

canım bende kesinlikle yavsiye ediyorum harika bir maskara ben daha iyisini görmedim açıkçası, bitince acil lazımdı bir hata edip flormar x5 aldım iğrenç ötesi benim kirpiklerim uzun ve kıvrıktır yani flormarın rimeli nasıl topak topak yaptı aksine daha seyrek bir görüntü verdi kirpiklerime.. flormarın sevmediğim tek şeyi rimelleri oldu bu sayede :umursamaz: Ama biter bitmez hemen süper shock maskarayı alıcam..
aynen canım bende x5 flormar aldım ama topaklastırıyor ve cıkmak bilmiyor kirpiğimden bi bitse bi daha almam

X