Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Avon Fondöten Hakkında

iğrenç ötesi berbat bir fondöten sakın ha sakın avonun cilt ile ilgili hiçbir ürününe bulaşma derim.Alacaksan kalem ruj tarzı ürünlerini al

Konu içeriği nedeniyle "Pudra, Fondöten, Kapatıcılar" başlığına taşındı.

bencede çok kötü bir ürün. yağlı, kalıcılığı yok, kapatma özelliği yok, yani ben hiç birini göremedim, tabi siz memnun kalırsanız bilemem.

Hadi ya. Neden öyle dediniz? :44:

seneler önce kullandım cildimi mahveden fondötenler arasındadır :)ilk ergenlik fondötenimdir ki cildim pürüzsüzdür düşünün artık.. ben fondötene servet yatıramam diyorsan onu alacağına birazcık daha para koy üzerine en azından maybelline falan al dandik değiller avon kadar

Son düzenleme:
Color Trend'in fondöteni hakkında ne düşünüyorsunuz?

avon tam bir fiyasko.hele ki fondötenini soruyorsan mahfedersin yüzünü.hiçbir şekilde önermem. ne kalıcılık ne kapatıcılık ne doğallık hiçbiri yok. artı sivilce yapıyor.renk tonları da iğrenç zaten. uyuşmuyor.aşırı yağlı.kötü kısaca. =)

Peki böyle fiyatı çok fazla olmayan ama kapatıcılık özelliği iyi olan bir fondöten önerebilir misiniz? :)

Peki böyle fiyatı çok fazla olmayan ama kapatıcılık özelliği iyi olan bir fondöten önerebilir misiniz? :)

canım fiyatı uygun olanlar derken fiyat aralığı olarak ne kadarlık bişey istiyorsun? Bence Maybelline Affinitone almalısın

avonun güzel ürünleri, fondötenleri var fakat color trend serisinin ürünlerini alacağınıza bir kaç lira fazla verip flormar filan kullanın o bile daha iyidir bir kaç kez far sipariş ettim bir de fondöten 2 gün sonra bir baktım fondötenin içinden su gibi bişi çıkıyor attım ben de ve acayip sivilce yaptı, çoğu elinde beklettiği ürünleri satıyor gerçi onunla da alakalı olabilir... ama farları mesela renk bile vermiyor color trend serisinden size tek önerebileceğim şey göz kalemi olur çok siyah ve güzel fakat çabuk bulaşıyor bilginize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…