Pudra, Fondöten, Kapatıcılar avon flormar pastel ...

mehtapjb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2010
43
0
avon flormar pastel den yağlı bir cilt için föndöten öeneriniz varmı .. parlama yapmayan çok fazl kapatıcı olmasın orta düzey yani cvp beliyorum..:KK49:

Avon kullanma derim ben hiiiiiiiiiiiç memnun kalmadım ne rujundan ne rimelinden nede bişeyinden . :) Pastel kullanmadım ama Flormar alabilirsin derim ben memnunum . perfect coverage cildi kaymak gibi yapıyor :)

yani sivilcelerim var ama az bunlara işallah zararı olmaz ok sağol bi standına bakıyım :KK70:

avon alacaksan köpük fondoten al
flormar cam şişede olanı iyi
pastelide bilmiyorum
ama golden rose ta aynı işi görür
ben şu an maybelline köpük fondoten kullanıyorum

bunlarla hemen hemen aynı fiyat düzeyince maybelline var onu öneririm

bu ayki kataloğunda yani haziran ayınınkinde çok güzel kapatıcı ve fondotenleri var canm ben sipariş verdim çokta memnunum çok fazla cilt sorunmda yok tavsiye ederim ben likit fondoten aldım üzerinde exstra yazıyor kırmızı yazıyla sabırla bekliyorum..

avon flormar pastel den yağlı bir cilt için föndöten öeneriniz varmı .. parlama yapmayan çok fazl kapatıcı olmasın orta düzey yani cvp beliyorum..:KK49:

slm fondotenler özelliklede yağlı veya yağlı olmaya eğilimli ise bir süre sonra parlaklık yapar hele geniş gözenekli bir cilde sahipsende toplanma yapabilir ben sadece MaxFactor Creme Puff Pudrasını kullanıyorum hem kalıcı hemde mükemmel ötesi bir kapatıcı harikası istediğin kadar tazelemede yapabilirsin çokda hafif yüzünde hissetmiyorsun şiddetle tavsiye ederim :KK52:

Son düzenleme:
benimde karma t bölgem ona uygun olarak bakıp seçebilirsin pata fondotende olabilir sana..

avonun pata krem fondotenini kullandım çok sivilce yaptı o yüzden onu bıraktım ve başka şeyleri denemek istiyorum tabi fiyatı da uygun olan malum ekonomik kriz :KK1:

avon berbat yaa pudrada da fondotende de :KK47: buaradaa avon temsılcısıym kıhkıhh:KK53:
amaaaa flormarr coveragee mikemmeelll :KK49:

e bir de ondan alayım battı balık yan gider evdeki fondoten ve pudraları ne yapacağım aman ALLAHIM bir türlü bulamadım cildime uyanı renk olarak da neyse flormarı da deneyelim bari

cnm benimde yağlı bir cildim var fondöten olarak loreal,max factor vs cogunu kullandım ama hiçbiri iyi gelmedi cildim kustu ama suan avon lasting performance fondötenini üzerine de max factor creme puff umu geciyorum inan mermer gibi bir cilt elde ettim sonunda hemde parlama olmadı cildim de:KK34:

baktım şimdi avonun böyle bir fondöteni yok max factorun var yanlış mı yazdın ki :nazar:

önemli değil canım bir de ona bakayım ben de öyle ev doldu taştı hala uygun olanı bulamadım :KK1:

X