Saç Bakım Ürünleri Avon Advance Techniques Intense Repair Zarar Görmüş Saçlar İçin Gece Uygulanan Serum

Proserpine

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
295
4
Kızlar sormak istediğim Avon'un Advance Techniques Intense Repair Zarar Görmüş Saçlar ıçin Gece Uygulanan Elixir Serum'u kullanan var mı aranızda?

Saçı onarıp yumuşatıyormuş (düzenli kullanımda). Almayı düşünüyorum, bu yüzden gerçekten işe yarayıp yaramadığı hakkında kullanan varsa sonuçlarını paylaşırsa iyi olur CADIARZU

mm_922465_180803140.jpg

Advance TeCHINQUES saç ürünü çok güzel kullanıyorum çok yumuşak yapıyor şampuanını aldım daha bir kezyıkadım memnun kaldım birde aynı ürünün Kırık saç uçları için onarıcı ve besleyici serumu var ikisini aynı anda kullanıyorum şampuanla yıkayp sonra ıslakken sürüyorum kırıklar içn olanı harika oluyor :) ama dediğini hiç kullanmamıştım.. yararlı olur sanırım

Serumdan ben de kullanıyorum ve memnunum. Bu ürün yeni, çok da yeni değil ama, saça faydalı olabileceğini düşünüyorum. Ben en iyisi sipariş vereyim de nasıl olduğunu görelim hazır indirimdeyken :) Tahminimce banyoda saçımızı yıkadıktan sonra kullandığımız ve 5 dk beklettiğimiz maskenin kuru saça uygulanıp durulanmayanı :)

sabah isterseniz durulayın diyor CADIARZU

önce bi gelsin de en iyisi kullandıktan sonra neymiş ne değilmiş bakalım :)

Bende avon değil de lorealin gece serumu var ben bir türlü alışamadım. Bundan umarım siz memnun kalırsınız. Üzerinde saç tarfından hemen emilir, durulamayın falan yazıyor. Ama ben alışamadım kokusuna ve saçımı jöleli gibi yapmasına. Atmayı da tercih etmiyorum, hala kullanıyorum ama bitince tekrar almayı da düşünmüyorum.

Geçen gün siparişim geldi avon'dan. Henüz bir kez kullanabildim bu serumu, sonuç bir kullanımda farkediliyormuş.. Yalnız saça fazla sürmemek gerekliymiş, çünkü ben biraz fazla sürdüm özellikle uçlara doğru, sabah kalktığımda uçların hepsi birbirine yapışmıştı :) Ama saçımı yıkadığımda ve kurumaya başladığında muhteşem bir parlaklık ve yumuşaklık farkettim bayanssulusmile

Sadece saça az sürmek gerekliymiş, saçın uzunluğuna göre avucuna bir iki kere sıkıp eline yayıp saçına yedirmek.

Bende avon değil de lorealin gece serumu var ben bir türlü alışamadım. Bundan umarım siz memnun kalırsınız. Üzerinde saç tarfından hemen emilir, durulamayın falan yazıyor. Ama ben alışamadım kokusuna ve saçımı jöleli gibi yapmasına. Atmayı da tercih etmiyorum, hala kullanıyorum ama bitince tekrar almayı da düşünmüyorum.

Belki canım fazla sürmüşsündür saçına bilmiyorum ama, belki de tüm seriyi kullanman gerekir.
Bendeki serum dediğim gibi fazla sürünce uçlarını yapıştırdı, ama bence şöyle de bir etken var, sonuçta saçımda Gliss'in sıvı saç kremi de vardı, o da böyle bir etkiye sebep olmuş olabilir, eğer sen de kullanıyorsan durulanmayan kremler, kısacası ondan da olabilir

Evet canım, kullanıyorum banyodan sonra tarayabilmek için. tabi saçlar ne kadar kaldırabilir ki üst üste ürün kullanmayı, ondandır herhaldekaydirigubbakcemile5

ondandır canım, dün gece yatmadan önce elime 2 kere sıktım iyice avuç içlerimde dağıttım, saçıma öyle sürdüm, sabah baktığımda birbirine yapışmamışlardı.

herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim bu ürünü bayanssulusmile

X