Avon 50,s glam kullanan,kokusunu bilen varmı kızlar bakarmısınız....

ben de numunesini denedim ve bayıldım gerçekten merakla indirime girmesni bekliyorum :)
harika bir koku

Numunesi vardı bende çok nostaljik bi koku gerçekten insanı eskiye götürüyor her ne kadar 50 lileri yaşamasakta parfümün geçmişi hatırlattığı kesin..Ben çok beğendim yaa..

ben sipariş verdim ilk çıktığında %50 indirimliydi şimdi pek pek de düşmüyor fiyatı güzel bir parfüm ama kalıcı değildi (meraklısına =) )

bn numunesını kullandm coq beyendım yha ama kalıcı deılmı kalıcı mı karar veremedm bazen kokusu hıc hıssetmıom ama bazen de kalıcı oluo yınede guzel parfumm

bende çok merak ediorum bu kokuyu..ama kalıcımı??? bid ne tarz bi koku hiç bilmiorum

Çok keskin hanımeli kokuyor, çok isteyerek aldım gece kullanılabilir ama dediğim gibi hanımeli gibi hissediyorum kendimi...

EDT olduğundan kalıcı dğl uçucu ben sevmedim temsilciym ben hanım eli zambk krmn çormn bişe bn sevmedm bilemiycm beğenenleri..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…