Avize alacağım, karar veremiyorum...

hustun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
219
1
47
arkadaşlar avize alıcam ancak karar veremiyorum....lütfen kendi avizelerinizin resimlerini ve fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim....

1127-51-49.jpg

1126-51-06.jpg

1126-51-08H.jpg

Son düzenleme:
benda çok i mesajındaki 1. avize modeli gibi olanları beğeniyorum

Canım koyduğun avizeler çok hoş ama mobilyalara uygun olmalı..
Yani avize güzel olsada odaya uymuyorsa hiç bir anlamı kalmaz...
Salonundaki mobilyalar ve perdeler kahve,krem tonlarındaysa bu avizeler uymaz diye düşünüyorum...
metal görünümlü avizeler daha çok oturma odasında güzel duruyor yada salonun siyah beyaz tonlarında olursa...

Müsait olduğumda daha doğrusu oğlum izin verirse:) resimlerini koyarım canım...
Hem benim avizler biraz değişik,sarmaşık modeli...fikir edinmiş olursun...

Canım koyduğun avizeler çok hoş ama mobilyalara uygun olmalı..
Yani avize güzel olsada odaya uymuyorsa hiç bir anlamı kalmaz...
Salonundaki mobilyalar ve perdeler kahve,krem tonlarındaysa bu avizeler uymaz diye düşünüyorum...
metal görünümlü avizeler daha çok oturma odasında güzel duruyor yada salonun siyah beyaz tonlarında olursa...

Müsait olduğumda daha doğrusu oğlum izin verirse:) resimlerini koyarım canım...
Hem benim avizler biraz değişik,sarmaşık modeli...fikir edinmiş olursun...

teşekkürler canım...merakla ekleyeceğin resimleri bekliyorum....

canım odanın konseptine uygun olmalı bır de. salon takımların falan klasık modellerse bıraz daha klasık avızeler tercıh etmelısın. bır de salona kac tane avıze koyacagın da onemlı. benım salonda 2 tane var. 2sını de aynı model aldım ama sımdıkı aklım olsa yemek masasının ustune denk gelen avızeyı daha farklı alırdım,masaya dogru sarkan spor ama taşlı avızelerden.
benım ev fotolarıma bakarsan avızelerım gorunuyor zaten cok bellı deıl ısık yandıgı ıcın ama en azından seklı şemali belli. ben cok memnunum gorenler de cok begenıyor.

Son düzenleme:
ben şimdi eklediğime daha yakınım....çünkü tavana yakın....
1237895034.jpg

buda aynı seriden başka bir model...ancak bu sarkıt olduğu için bizim salona uygun olmuyor...salonda tek br tane avize yeri var ve tam ortada....geciş kısmında olduğundan sarkıta çarparız diye düşünüyoruz.....
1237894405.jpg

şimdi eklediklerimde aynı sarkıt modelin şapkalı halleri....
1237894456.jpg

1237894242.jpg

1237894039.jpg

fikirlerinizi bekliyorum.....

huu huu.....kimse yok mu.....
yeni eklediğim avize modelleri için fikirlerinizi bekliyorum......

senin favorin olan avıze de guzelmıs,
fiyatları ne durumda?
benim bildiğim bu avizelerin fiyatları 300 den başlıyordu tabi en uygun olanlar.
biz evimizin yakınlarında bir avizeciye gitmiştik, ne sorduysam 1-2 milyar fiyat biçti. şok olup çıkmıştım. ona benzer şeyleri biraz daha araştırıp çok daha uyguna almıştım.

avize alırken bence temizliği ne kadar pratik olur ona da dikkat et. bu kadar salkım saçak avize seçerken üstelik tavanında alçaksa biraz toz bile kötü görüntü verebilir. mobilyaların spor tarz ise ikeadaki geometrik şekilli avizelerden çok hoş olur salona. eğer klasik koltuk takımların varsa şapkalı modelleri ya da az damla taş kullanılmış olanlar seç derim. tabi benim fikrim , kullanması sana kalmış

Salon.....
.................

Buda antredeki...Salondakinin 2'li olan modeli...
.............

Dediğim gibi avize seçerken mobilyaların,duvar renklerin,odanın havası çok önemli...
Yani seçtiğin avizeler çok hoş ama bu türler çok ağır mobilyalar için bence..Eğer salonun bu avizeleri kaldırıyorsa çok hoş seçimlerin...
Kolay gelsin,umarım yardımcı olmuşumdur...

Son düzenleme:
Salon.....
ImageShack - Image Hosting :: salon1t.jpg
[img=http://img24.imageshack.us/img24/384/salon2f.th.jpg]

Buda antredeki...Salondakinin 2'li olan modeli...
[img=http://img24.imageshack.us/img24/8146/salon3t.jpg]

Dediğim gibi avize seçerken mobilyaların,duvar renklerin,odanın havası çok önemli...
Yani seçtiğin avizeler çok hoş ama bu türler çok ağır mobilyalar için bence..Eğer salonun bu avizeleri kaldırıyorsa çok hoş seçimlerin...
Kolay gelsin,umarım yardımcı olmuşumdur...

my.php

my.php

my.php

paylaşımın için teşekkür ederim canım....

bence güzel bi tercih yapmışşsın inşallh mobilyalarınla daha da şık olur.
ne kadara nerden aldın acaba??

güle güle kullan 2009 modelleri tavana yakın olan ve savaroski taslı olanlardır.aydınlatma ve hediyelik dukkanı actık arkadaslar isterse dekor üzerine fikirlerde bulunabiliriz.

güle güle kullan 2009 modelleri tavana yakın olan ve savaroski taslı olanlardır.aydınlatma ve hediyelik dukkanı actık arkadaslar isterse dekor üzerine fikirlerde bulunabiliriz.

saol canım...okadar yardıma ihtiyacım varki...yeni mobilyalarım gelince resimlerini eklerim...uygun aksesuar seçiminde yardımcı olursan sevinirim.....

bnce daha modern avizeler var biras daha bakmalısın bunları ben hiç beğenmedim canım eşyalarını bilmiorum tabi oda önmli belkide çok güsel durabilir

X