Güneş Kremleri Avene renklendiricili güneş koruyucu kullanan var mı? yağlandırıyor mu?

Güneş kremleri, bronzlaşma

hatime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2011
331
2
hem fondöten gibi hem de güneş kremi heralde .yağlandırıyo mu ve doğal duruyomu kullanan varsa bi fikir olur bana da.herkesin cilt tipi farklıdırı ama yine de memnun kaldınız mı mrak ettim.benim karma bi cildim var..

Konu içeriği nedeniyle "Güneş kremleri, bronzlaşma" başlığına taşındı.

hem fondöten gibi hem de güneş kremi heralde .yağlandırıyo mu ve doğal duruyomu kullanan varsa bi fikir olur bana da.herkesin cilt tipi farklıdırı ama yine de memnun kaldınız mı mrak ettim.benim karma bi cildim var..

valla bana zamanında gittiğim bi doktor avene'in kremini vermişti, gerçi güneş kremi değildi ama bu marka sanırım yağlı ciltler için ürünler yapıyor. Cildim de düzeldi o kremi kullandıktan sonra, her gören çok beğeniyor artık yüzümü :) Yazın ben de güneş koruyucu olarak Avene almayı düşünüyorum zaten.

selam! ben de renklendiricilisinden yok ama avene'in 30 faktörlü yağlı ciltler için olan yüz korumasını kullanıyorum ve çok memnunum. sivilce yapmıyor ve ciltte yağlı bir his bırakmıyor. benim de cildim yağlı olduğu için geçen yaz aldım çok memnun kaldım. hatta vücut için olan güneş kremi ile after sun soothing krem gibi bir ürün daha aldım o da güneşlendikten sonra gün sonu duşa sonrası tüm vücuduma sürüyorum yüzüm dahil. su bazlı olduğu için yağlı veya yapış yapış da olmuyor ciltte. biraz fiyat yüksek ama zaten bir yaz sezonunda bitmiyor ve yağlı ciltler problemli olduğu için deneyin derim kesinlikle.
İyi haftalar!

Merhaba,
Ben avene 50 spf renkli nemlendiricisini kullaniyorum,benimki kompakt sekilde.pudra kutularina benzer bir ambalaji var.Cildimde yaglanma yapmadi.Bu konuda endiseniz olmasin.

X