avatarlarımıza ATATÜRK resmi koyalım

punchlinee

MANGA
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
785
1
selam arkadaşlar..

tavsiyem , Atamızın kıymetini bilmeyenlere, unutturmaya çalışanlara tepkimizi heryerde ifade edebilmek adına ,avatarlarımıza Atatürkümüzün resimlerinden koymak.... ben avatarımı değiştirdim bile..
yerimseniben

arkadaşlar uygulamayı süresiz yaptım.....

Son düzenleme:
Canım arkadaşım çok iyi düşünmüşsün toplu olarak tepkimizi kendi içimizdede olsa göstermeliyiz ben bir kaç kıyafetime Atatürk resmi koyduruyorum verdim baskı için bunları gireceğim değiştirmeli olarak dışardada tekrar teşekkürler bu başlık güncel kalsın ki herkes görsün bence

saol canım. sen de ne güzel düşünmüşsün.. gerek atamızın resmini ve gerekse bayrağımızı gururla taşırız üzerimizde..

ben zaten burdayııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmm ZATEN BENİM AVATARIM BÜYÜK ATAM BU GÜZEL DÜŞÜNCE İÇİN TEBRİKLER TEŞEKKÜRLER...........

Son düzenleme:
bu güzel fikrinden dolayı kutluyorum ayrıca atamı her fırsatta gormek beni cok mutlu ediyor

Sana Hasret Sana Vurgun Gönlümüz
Neredesin Mavi Gözlüm
Nerde Nerde Nerdesin Dost
Bu Gemi Bu Karadeniz
Sarı Saçlım Mavi Gözlüm
Nerde Nerde Nerdesin Dost
:teytey:

"Bir memleketin, bir memleket halkının düşmandan zarar görmesi acıdır. Fakat kendi ırkından büyük tanıdığı insanlardan vefasızlık, felaket görmesi daha acıdır."

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.....

arkadaşlar, kendi adıma hepinize teşekkür ediyorum duyarlılığınızdan dolayı. bu konuda duyarlılık göstereceğini bildiğiniz arkadaşlarınıza da ,bu uygulamamızı haber verirseniz sevinirim..

ayrıca lütfen kimseyle polemik yaratmayalım. hassas bir konu çünkü.. herkes istediğini düşünmekte özgür.. biz de özgür düşüncemizi ifade etmek için burdayız.. kimsenin kalbini kırmadıktan sonra sorun olmaz..

Son düzenleme:
arkadaşlar, kendi adıma hepinize teşekkür ediyorum duyarlılığınızdan dolayı. bu konuda duyarlılık göstereceğini bildiğiniz arkadaşlarınıza da ,bu uygulamamızı haber verirseniz sevinirim..

ayrıca lütfen kimseyle polemik yaratmayalım. hassas bir konu çünkü.. herkes istediğini düşünmekte özgür.. biz de özgür düşüncemizi ifade etmek için burdayız.. kimsenin kalbini kırmadıktan sonra sorun olmaz..

haklısın yoldaşım..devamm yılmadan oturmak yok, nefes alıp uhlamak yok...:teytey:

"Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük TÜRK olarak dünyaya gelmemdir." M. Kemal ATATÜRK

X