Elektronik Ev Aletleri Aura Cleanmax ürününü kullananlar?

kb_bloom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2017
19
10
29
Öncelikle herkese Merhaba Arkadaşlar
Akşam evime ihlas pazarlamadan Pazalamacı geldi ve Aura CleanMax ürününü tanıttı ürün çok güzel nerde toz kir varsa hepsini suya hapsediyor halılar koltuklar içindeki bütün tozları içine çekiyor ve doktorlar astım hastalarına öneriyormuş bu robotu iyon özelliği var havayı temizliyor ne kadar havada uçuşan kimyasal toz kir varsa hepsini suya hapsediyor ve gerçekten inanılmaz derecede hergün temizlediğim evimden görmek istemediğim tozlar çıktı ve evimden soğudum resmen özellikle yatakta denendiğinden biriken o fayans derz dolgu harç pislikleri gibi pislikler midem bulandı çıkarıyordum az daha başka denenen evlerden çıkanlarmış tabikide de. Ben bu ürünü satın Aldım 3800 tl fiyatı Fakat akşamdan beri rüyamda süpürgeyi görüyorum içime evlat acısı gibi oturdu parası :110:
Beni rahatlatabilicek biri var mı aranızda :KK9:

Inanin mukemmel bi cihaz.bende bu urunun satisini 4 yildir yapiyorum.ama 24 yildir kullaniyorum.evimde asla toz ve mikrop atan astima yol acan diger supurgeleri kullanmiyorum.bende satiyorum diye demiyorum.evde tozu bitiriyor.herseyden once saglik icin gerekli

X