Aura cleanmax hakkında..

semyxixl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2007
672
3
arkadaşlar geçen akşam bu makinanın tanıttımını gördüm anlatımlarına göre gayet güzel bir makinaya benziyor fiyatıda 1.500 ytl. Alıp almamakta kararsız kaldım sonuçta bence iyi para ve kullanan arkadaşlar varmı memnun musunuz bilmek istedim. Birde bu makina sulu sistem ve halıda yıkıyor.Birde bu hepa filtre denen birşey varmış bunun hakkında bilgisi olan var mı ?

bende çok kısa bir zaman önce aldım bu makinayı. tek kelime ile inanılmaz. kesinlikle tavsiye ederim.

Ben 2 yıldır kullanıyorum bu makinayı çok memnunum evimi onunla temizlemeden temizlik yaptım saymıyorum. Bence almayı düşünüyorsan benzerlerindense bu makinayı almanı tavsiye ederiim.

a.s.a.s.a.s. Merhaba arkadaşlar , bence hangi marka cihaz alırsanız alın araştırın çünkü bir markayı marka yapan en büyük özellik satış sonrası hizmettir . Çünkü servis bildiğiniz gibi çok önemlidir . Hepa filtre ise emiş gücü yüksek olan makinelerde tozu tutan ve kendi bölümünde hapseden en önemli detaydır . Gerçek hapa filtre %99,97 tozu filtre ederek tozu dışarı vermeyen filtredir . Bunun önemi de yaşanmaya değer ortamlar yaratmasıdır . Emiş gücü yüksek olan bir cihaz , ev tozu akarları (mite) , polenler ,mantar sporları (küf) , deri döküntüleri , kimyasal atıklar gibi allerjenleri yok eder , allerjik hastalıkların gelişimini önleyerek sağlığımızı korur . Görüşmek dileğiyle sevgiyle kalın . :1hug:

ben de 10 aydır kullanıyorum ...çok memnunum süper temizliyo,toz kaldırmıyor bütün herşeyi suya topladığı için temizlemesi kolay,nerdeyse sessiz çalışıyo,çok aparatı var özellikle derin temizleme aparatı var onun çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum çünkü en temiz görünen yerin bile aslında ne kadar tozlu olduğunu onun sayesinde anlıyorsunuz halıları döve döve temizliyor =))) birascık pahalı geldi ilk başta ama astım hastaları için falan çok uygun

merhaba arkadaşlar benim çok yakın bir ablam kullanıyor harika bir makine çok memnun mis gibi kokuyor bir de evin içi ben de alacağım mutlaka evime sizlere de tavsiye ediyorum

Merhaba arkadaşım eşim mühendis ve bu konulard artık usta olduk. Bakın aura, rainbow, libelle ve thomas bu 4 makina aynı özellikte bunlardan dilediğini al. bunun dışındakiler sulu sistem dediğinizden de olsa göstermelik gözle göremediğiniz tozları dışarı geri atıyor diğerleri ise suya hapsediyor Ben de libelle var 11 aydır kullanıyorum ve gerçekten güzel. 28 bin devirde bir alet varsa sen onu al.:)) ama bunların üzerine yok zaten piyasada 4ü var.

bizde 2senedir aura yı kullanıoz harika bişey başka elektrik süpürgemiz var ama bi kere auraya alıştık herşeyi onunla yapıoz annem zaten onunla yapmayınca temizlik yapıldı saymıyo. tavsiye ederim. yıkaması süpürmesi herşeyi mükemmel

kesınlıkle almanı onerırım 3 senedır kullanıyorum,almadan once benı encok dusunduren bozulması ıdı ama bı sorun olunca servıvı evıne kadar gelıyor.zaten 3 sene garantısı var,hemen hemen hersey garantı kapsamında oluyo.

Slm arkadaşım annemde de var aslında bende libelle kayınvalidemde rainbow ve annem de deihlas aura var hepsi de çok mükemmel. O nedenle tavsiye edeim fiyatlar markadan dolayı farklı ama emin ol işlevleri aynı

ya arkadaşlar merhaba ,,,,fiyatlar hakkında bilgi verebilirmisinz ?? bu robotlar mükemmel bende almak istiyorum.ancak duydugum kadarı libelle daha uygunmşş.ve yaptıgım araştırmalr internetde bisürü olumsuz yorum war libelleyle ilgilii.lütfen yardımcıı olunn????

fiyatlar peşin 1500 . ama bütçeye göre taksitli seçeneklerde mavcut. her bütçeye göre taksit seçenekler oluyor. ben pazarlama bölümünde çalışıyorum. bu robotu alan herkes ilk başta parasal olarak sıkıntılı bakıyor fakat kullandığında çok memnun kalıyor. ürün hakkında kesinlikle şüpheniz olmasın. tek kelimeyle mükemmel. libella temizlik robotunun servis sıkıntısı mevcut. ama cleanmax evinize kadar geliyor. türkiyenin dört bir tarafında servisler mevzuttur. servise ihtiyacınız olmasa bile belli zamanlarda aranıp,robottan şikayetiniz olup olmdığı soruluyor telefonla. bu konuda şüpheniz olmasın.

aura clean max da hepa fltre var mı?
servis sıkıntısı yok değil mi?
bir de nerden sipariş vermemiz gerekiyor.
şimdi kafam karıştı. hangi marka? libelle,thomas,cleanmax vs..hangisi daha kullanışlı,pratik?

çok gürültü ile çalıştığı söyleniyor....gün içinde kullanımı pratik mi sizce?

bendede aura cleanmax var 3 yıldır kullanıyorum vede çok memnunum en çokda memnuniyetim makinannaın temizliğine 6 ayda bir gelmeleri hemde ben aramadan kendileri takip ederek bakıma geliyolar!!!!!!!!!!ben memnunum valla yer silmeyide toz almayıda geciktiren mükemmel bir makina

mrb bayanlar bende sizlere bu ürünün bir satış temsilcisi olarak sesleniyorum gerçekten her evde kullanılması gereken bir sistem biliyorsunuzki avrupada toz torbalı süpürgeler yasaklandı artık inşallah en kısa zamanda bizlerde ne kadar zararlı olduğunu anlayıo aura clenmax temizlik robotunun sahibi oluruz ve olmayanlarada tavsiye ederiz teşekürler...

eğer düşünen olursa özelden msj atarsanız mutlu olurum.sizlerde kullanınca mutlu olucaksınız..

bendede aura cleanmax var 3 yıldır kullanıyorum vede çok memnunum en çokda memnuniyetim makinannaın temizliğine 6 ayda bir gelmeleri hemde ben aramadan kendileri takip ederek bakıma geliyolar!!!!!!!!!!ben memnunum valla yer silmeyide toz almayıda geciktiren mükemmel bir makina

bizim ev de 2 yıldır cleanmaxle temizleniyor memnunum ama kimse bizi aramadı bakıma gelelim diye ilginç :uhm:

annem 4 senedir kullanıyo çok ta memnun..özellikli bi makina.

X